Wpis z mikrobloga

@F4eddy: Tragedia, tragedia jest to ze ona silniejsza jak Vader XD. Szkoda ze nie zdechła na stałe. Kylo szukał sposobu na wskrzeszenie dziadka? I dlatego oddał życie za rey? Na filmie nie byłem dlatego tak przypuszczam
@okrim: bo dalej #!$%@? gardze takimi ścierwami co spojlerują świeże filmy innym, którzy nieumyślnie sądzą że na tagu znajdzie się np. recenzja, a wszelkie spoilery beda postowane z uzyciem funkcji spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: tak sobie możesz marzyć, ale cały tag jest #!$%@? spoilerami, więc możesz mnie wyzywać, bo raz na rok nie dałem #!$%@? o używanie spoileru ze względu na #!$%@?ą jakość filmu i właśnie to, że cały tag był zaspoilerowany i zasypany narzekaniami, teoria rozbitych szyb, elo gówniaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okrim: elo ciotersie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ta filozofia rozumiem ze uwielbiasz #!$%@? gowno, miliardy much nie moga sie mylic ( ͡° ͜ʖ ͡°) #czarno bo szkoda na takich idiotow czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p4wl: nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, argument much nie ma tu nic do rzeczy, przestań do mnie pisać półmózgu, nara i gówno mnie obchodzi twoje czarno atencyjny złamasie