Wpis z mikrobloga

Jakie teraz są mody wymagane do komfortowej gry? Wracam sobie po grubo ponad roku do czołgów i pamietam, ze kiedys byly paczki z modami ale nie mam bladego pojęcia jak się to zwało

#wot #mirkowot
  • 16
@Brisign: W sumie praktycznie wszystko co najważniejsze jest w kliencie. Dorzuć sobie XVM, znajdź coś na pokazywanie HP wrogów i może na zoom out / zoom in.
@Brisign:
Kiedyś (2011-2014) grałem ze wszystkim co się dało, poza cheatami.
Teraz naprawdę nie trzeba niczego. Mam jedynie moda do kolorowych ikonek czołgów (żeby łatwiej analizować kompozycję drużyn) i może zainstaluję Marks of Excellence Calculator (pokazuje ci w bitwie progress).
Reszta jest w grze, takie rzeczy jak wchodzenie do trybu snajperskiego tylko Shiftem (nie da się kółkiem), ostatnio wyspotowane czołgi na mapie, zasięgi na mapie, paski życia (kiedyś były #!$%@?).
WN8
@Brisign autoequip do przekładania lornetki i siatki. Reszta jest zbędna. XVM psuje przyjemność z gry bo skupiasz się za bardzo na tym, że sojusznicy to debile.
@Brisign: nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kiedyś arty miały pociski PP teraz ich nie mają więc zapomnij o one hitach. Generalnie najlepszą parabolę ma CGC, szybkostrzelność/celność GW lub 261, walnięcie t92. Osobiście z wszystkich art x tieru na randoma odpalam czasami jak pije kawę 261 :)