Wpis z mikrobloga

Cały tag domagał się odejścia Jaj00ra, pluł, psioczył, nienawidził. Jaj00r Odszedł, oderwał się od belwederu na setki kilometrów, a wykopkowym rynsztokiem dalej spływa nienawiść do leśnego celebryty. Ten tag nigdy nie będzie prezentował sensownego poziomu, bo absolutna większość to zakompleksione małolaty zionące hejtem, które brylują w internetach na telefonie od rodziców. I ci nienawistnicy każdą wolną chwilę poświęcają produkowaniu streszczeń dnia, szerzeniu pogardy wobec srawków, patków i innych postaci (już #!$%@? od tego czy słusznej czy też nie, ale mnie jako widzowi takie persony i ich żywot kompletnie nie interesuje), które pojawiły się na szkolnej.
Normalny fan szkolnej widząc tak szczerze szczęśliwego leśnego podróżnika jedynie by się uśmiechnął pod nosem, ewentualnie zaśmiał w głos razem z nim. Ale na wykopie jak w białostockim lesie - brud, smród i toulenowe nienawistne urojenia.

#kononowicz #patostreamy
  • 18
Cały tag domagał się odejścia Jaj00ra, pluł, psioczył, nienawidził.


Prawda.

Jaj00r Odszedł, oderwał się od belwederu na setki kilometrów, a wykopkowym rynsztokiem dalej spływa nienawiść do leśnego celebryty.


Ale co, jak się wyprowadził to już nie można krytykować? Zmienił się w lepszego człowieka? Raczej nie.

Ten tag nigdy nie będzie prezentował sensownego poziomu, bo absolutna większość to zakompleksione małolaty zionące hejtem, które brylują w internetach na telefonie od rodziców.


No ale co
@mirage50: Jak był major to było ciągle to samo. Beznadziejne psznie je i utrudniał wszystkim innym nagrywanie. Teraz narodzi się pewnie coś nowego nie wspominając że dopiero coś ciekawego się działo. Z majorem nie ma niczego... Można puścić dowolny film ze stycznia, czerwca, września czy tygodnia przed wyprowadzką i jest ciągle to samo, doprowadził z lateksami szkolną do katastrofy. Niech nie wraca najlepiej, widać ze dobrze mu w Krk, więc jest
Ale co, jak się wyprowadził to już nie można krytykować? Zmienił się w lepszego człowieka? Raczej nie.


Konstruktywna krytyka to jedno, a bezsensowny hejt drugie.

No ale co my mamy majora chwalić? Za co? Hejt hejtem ale punktować (najlepiej rzetelnie) tych złych trzeba i to cały czas, bo później się zapomina jakimi mendami byli i zaczyna się przypisywać im pozytywne cechy, szczególnie wtedy kiedy zrobią coś dobrego, niestety na pozór. Ile to
@smutny_przerebel: Zgadzam się, wczoraj pierwszy raz widziałem strusionogiego Wojtka tak roześmianym i ja śmiechłem razem z nim a to czy był skuty czy nie, mało mnie obchodzi. Jednak daje sobie uciąć jaja, że już konon został poinformowany, że zażywa narkotyki, albo co gorsza jakaś policja a w komentarzach większość to i tak wyzwiska od zakompleksionych gimbusów. Druga sprawa to nie raz, nie dwa wykopki pisały, że bez konona major przestanie być