Wpis z mikrobloga

#wykopaka od @MorenkaKnight przybyła()

Unpacking zaaprobowany przez córkę, ktora komisyjne skonfiskowala Bialkovy do celów sobie wiadomych

Dzieki za list , przynajmniej jak ręką odjał moje skrupuły co do mizernej personalizacji.

Ticz mi master ( ͡ ͜ʖ ͡)

Najlepsze fanty to te mangi, jako rasowy milosnik #manga i #anime do my hero acadamy podchodzilem ale raczej do vol 4 i 5 nie dotarlem jeszcze¯_(ツ)

Za aniolow zbrodni gratki- wlasnie tego typu klimatyczje pozycje lubie( ͡ ͜ʖ ͡)

A kulinarne pojedynki na pewno beda mila odskocznia od cięższej fabuly lub shoenów.()

Najlepszy byl fragment listu " mam nadzieje ze nie kestescie abstynentami bo pol paczki..." chlopie jak ja wtedy wewjetrznie parsklem z rozbawienia... Chociaz w sumie to niemal polowicznie zgadles. Rozowa lubi ino slaby % i ponizej 0.5 ... Mnie to nawet 0 % noe podchodzi, taka sytuacja ¯_(ツ)


Za to i tak tymi pozycjami " U made my day"

Romper dal niezle flashbacki z krotkiego epizodu pracy jako żabek

Ale kustosza to nie daruje..to ja wczoraj w #biedronka dokladam te puszki, a tu w paczce deja'vu

Co o Antosia to dziekowac, układy z woźną w moim liceum pomagaja zrealizowac cel, ktory w przypadku pokemobow bylby trudniejszy -"catch them all"...

No ale, chrzesnica ma bombelka mlodszego niz moj mini różowy wiec Antos po nieokreslonym czasie odpoczunku wyruszy zapewne w dalszą podroz w moje rodzinne strony.

Konona nie ogladam, ale co do miejscowosci to az mi przypomniales wspolne ogladanie #szklokontaktowe z moim Padre.

Na pewno bardziej procentowe pol paczki odnajdzie gardla stesknione za mocniejszymi budzetoeymi doznaniami

A co do zupki i pasztetu. To az mi soe studenckie czady przekonaly..-"Paaanie kurła, kiedyś to byyyło"( ͡ ͜ʖ ͡)

Takze paczka spelnia wykopowe standardy :)
  • 9