Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: ja raz sobie kupilem orgyginalne pecorino romano, guanciale al pepe i z tego zrobilem wlasnie carbonare. Aczkolwiek szkoda ze te skladniki nie sa tak latwo dostepne i trzeba kupowac online w duzej cenie (,)
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ja jak chcę zjeść dobry, włoski makaron to albo muszę jechać do jakiegoś dużego miasta albo gotuję sobie sam.. Pamiętam jak zamówiłem kiedyś na telefon carbonarę i odgrzewali ten makaron chyba w mikrofali, bo autentycznie wylałem z niego ze 100ml samego tłuszczu - zero sosu.

Dzisiaj u mnie też była carbonara ( ͡º ͜ʖ͡º) (zdjęcie poglądowe z mojej innej carbonary)
geuze - @JudzinStouner: ja jak chcę zjeść dobry, włoski makaron to albo muszę jechać ...

źródło: comment_c1A2w0JjlfdoVLJOl14DY1mDJ2PdP3tl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pancetta najlepiej


@DADIKUL: cholerstwo ciężko dostać :( U mnie w okolicy mogę kupić tylko w plasterkach, co się totalnie nie nadaje. Prawda jest taka, że każdy boczek się nada, ważne żeby nie zrobić jajecznicy i dać odpowiednio dużo wody z makaronu.
  • Odpowiedz
To się nazywają kluski z serem i z boczkiem troglodyci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz