Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z tagu #perfumy! Stworzyłem coś czego potrzebowaliście, ale o tym nie wiedzieliście i na co nie zasługujecie. Ostatnio zacząłem interesować się tematem tworzenia własnych perfum i wpadł mi pewien pomysł do głowy... dziś już mogę mówić, że go zrealizowałem! Przedstawiam wam jedyne takie perfumy na świecie:
Nuty głowy: kostka rosołowa Winiary;
nuty serca: Vegeta Classic;
nuty bazy: pieprz.
Z powodu tego, że to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie, to przez cały czas dominuje kostka rosołowa i spirytus, ale zamierzam przeprowadzić reformulację, która sprawi, że nuty będą bardziej wyraźne. Nie prowadziłem jeszcze testów globalnych, ale projekcja wydaje się być rozsądna (nie jest to raczej killer), a trwałość oceniam na kilka godzin. Na załączonym obrazku opisywane perfumy. Jeżeli ktoś chciałby odlewkę lub może nawet zamówić większą ilość to myślę, że możemy się dogadać.
Burstaine - Mirki i Mirabelki z tagu #perfumy! Stworzyłem coś czego potrzebowaliście,...

źródło: comment_n4xRdSObI9bD5xBXrEvINhsAVQNwhfxB.jpg

Pobierz
  • 22
@let_it_be: Mam już nawet zakupioną kostkę wołową i muszę przyznać, że ciężko było mi wybrać, którą z nich użyć do prototypu. Ostatecznie padło na drobiową, ponieważ wydaje mi się, że jest bardziej naturalna dla odbiorcy. Kostka wołowa mogłaby być zbyt egzotyczna i za bardzo szokować, więc zadecydowałem, iż ona zostaje do ewentualnych flankerów.