Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek: prequele to przede wszystkim wprowadziły świetnie wyglądające postaci, nowych bohaterów (dooku, grievous, kurde no), świetna muzykę (duel of the fates) i genialnie wyglądające walki na miecze świetlne. Oglądałem przed nimi pierwsza trylogię i prequele mi się bardziej podobały, m.in. ze względu na wprowadzenie armii klonow.

Za to najnowsza trylogia... Nie jestem przywiązany do ani jednego z wprowadzanych bohaterów, są mi obojętni. Muzyka - nic nie wpadło w ucho. Historia kopiuj
@Kleki_Petra: A żeby nie było, że tak urwałam wiadomość nagle (była nieco ironiczna), to nie dziw się, że nikt nie chce z tobą dyskutować na temat odbioru filmów, skoro atakujesz każdego kto ma inne zdanie od trolli i hejterów. Nawet jak można przyznać ci rację w pewnych punktach, to osoby które chcesz przekonać będą na siłę się z tobą nie zgadzać właśnie przez formę wypowiedzi i nikogo w ten sposób nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oseghe: Nie mam zamiaru przecież nikogo przekonywać, tylko wywołać dyskomfort.

Film pozytywnie oceniony przez krytyków, którzy w odróżnieniu od anonów z internetu, mają pojęcia o kinie, to o czym ja mam dyskutować? Krytyka nowej trylogii dotyczy niemal wyłącznie warstwy fabularnej, a to jest tak wąskie patrzenie na film, że wiem, iż taka osoba się nie zna i mam gdzieś jej opinię.

Negatywne oceny dla TLJ są tylko biasem zainicjowanym przez trolli
@Kleki_Petra: Krytycy nie są wyrocznia co do tego czy film jest dobry czy nie. Sam piszesz, że oceniają go tylko pod względem technicznym, a nie pod kątem tego jakiej rozrywki dostarcza. Jeżeli film pluje w twarz fanom serii to nie dziwne, że nie będą go lubić nawet jak jest technicznym arcydziełem.

Negatywne oceny dla TLJ są tylko biasem zainicjowanym przez trolli (a wg jednego naukowego źródła, również ruskie boty)


Uważaj co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oseghe:

Sam piszesz, że oceniają go tylko pod względem technicznym, a nie pod kątem tego jakiej rozrywki dostarcza.


No bo to robią badania opinii po seansie, z których wynika, że widzowie dali mu prawie najwyższą możliwą ocenę.

Jeżeli film pluje w twarz fanom serii to nie dziwne, że nie będą go lubić nawet jak jest technicznym arcydziełem.


Ale nie pluje, eot.

W takim razie jestem ruskim trollem i botem, bo daje