Wpis z mikrobloga

@ChatNoir: no właśnie to jest takie głupie januszowe myślenie, które spłyca depresję do jakichś określonych zachowań, że jak ktoś ma depresję to nic nie robi tylko leży w łóżku całymi dniami i nie ma chęci do niczego. Ludzie z depresją to są ludzie tacy jak Robin Williams, Chester Bennington, którzy przed samobójem byli aktywni, uśmiechali się, żartowali i żyli normalnie. Nie ma żadnego określonego schematu zachowań dla ludzi z depresją.
  • Odpowiedz
@ChatNoir

Wiecie co wyróżnia depresje? Osoba w depresji nie poszłaby udzielać jakiegoś wywiadu o życiu z bo nie wiedziałaby w tym sensu


Za to ma siłę udzielać się na wykopie i spamować z avatarem smutnej zielonej żaby XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@Jestem_Tutaj: @qwertty321: @ChatNoir: nie macie pojęcia czym jest depresja, a jedynie wylewacie w ten sposób swoje żale do świata. Typowe przegrywy z wykopu.

@Asfalt_Drobiowy: no to popatrz jakie życie miał Robin Williams, światowej sławy aktor, miał milion razy lepiej w życiu niż dziewczyna z wywiadu, a mimo to depresja go pokonała i się powiesił. Spłycanie tematu do "ma dobrze w życiu, nie może mieć
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: To wytłumacz ludziom czym jest ta depresja, zamiast pisać że nie mają pojęcia czym jest. Podajesz przykład Robina Williamsa, a czy on leczył się na depresję? Dlaczego nie udzielał wywiadów i nie zwierzał się z tego przed kamerami? A co do filmu to ludzie chyba mają prawo ocenić czy ktoś mówi prawdę czy nie w internecie, bo nie masz zielonego pojęcia czy ten program został wyreżyserowany.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Podajesz przykład Robina Williamsa, a czy on leczył się na depresję?

@Dustandbones: według ustaleń dziennikarzy leczył się wiele lat.

Dlaczego nie udzielał wywiadów i nie zwierzał się z tego przed kamerami?

Bo to jego życie prywatne i najwyraźniej nie czuł takiej potrzeby, żeby mówić o tym w wywiadach. Jak praktycznie każda znana osoba traktował swoje życie prywatne jako PRYWATNE, o którym nie musi wiedzieć nikt poza jego
  • Odpowiedz
  • 1
@depresso bo każda depresja jest taka sama i tragiczna... Ona wystąpiła w wywiadzie, moim zdaniem to więcej niż robienie z choroby religii i filozofii, wpisując sobie na portalu ze śmiesznymi obrazkami "depreso" w nazwę profilu, bo chlip chlip nikt mnie nie lubi.
  • Odpowiedz
nie przeszkadzało ci to stwierdzić że ona kłamie


@CytrynowySorbet: Dobra, a to z jakiej dupy wyciągnąłeś?

Wydaje mi się, że przyszedłeś tutaj z gotową tezą "nikt w internecie nie wie czym jest depresja, i każdy kto mówi że ją ma rzeczywiście może ją mieć". Skąd możesz wiedzieć czy ja nie mam długoletniej depresji i nie leczę się od 10 lat?
  • Odpowiedz