Wpis z mikrobloga

@powaznyczlowiek: jeśli w OC jesteś wpisany jako wyłączny użytkownik pojazdu, a ktoś inny go używa to musisz to zgłosić. Inaczej w razie czegokolwiek i ty, i właściciel macie poważny problem. A już tym bardziej, jeśli widnieje w dokumentach ktoś zupełnie obcy. Równie dobrze mogłeś ukraść ten samochód.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rexso: nie dlaczego? Po prostu zwyżki pójdą na właściciela OC i już. No ale jak zobaczą jako właściciela starego dziadka, który już pewnie nie prowadzi, a najlepiej mieszkającego daleko od miejsca zdarzenia to na bank zaczną zadawać pytania xD
@Rexso: zakład ubezpieczeń posiądzie wiedzę o zmianie posiadacza i dostaniesz nie dość że rekalkulację, to jeszcze brak automatycznego wznowienia i możliwe że rozwiązanie trwających polis jeśli zawarte prolongacyjnie
kombinujcie dalej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rexso: zakład ubezpieczeń posiądzie wiedzę o zmianie posiadacza i dostaniesz nie dość że rekalkulację, to jeszcze brak automatycznego wznowienia i możliwe że rozwiązanie trwających polis jeśli zawarte prolongacyjnie


@Jestem_Tutaj: kolejny nonsens xD zakład ubezpieczeń dostaje info o zmianie właściciela od tego kto sprzedawał auto i nie jest nigdzie powiedziane, że dokona rekalkulacji - ja na ten przykład po zakupie auta miałem OC na warunkach poprzednika przez dobre pół roku.