Wpis z mikrobloga

Panie, Panowie i inne Cimy.
Tramwaj na Jagodno i stacja kolei miejskiej na Bardzkiej.

Bardzka w wersji z przetargu przed obcięciem do jednej jezdni ale pewnie pociągnę ją w takiej wersji do samego WOW. WOW będzie w trzeciej fazie projektu, na razie staram się skończyć fazę pierwszą, do której brakuje mi oj sporo.
Bo oprócz tego co chce dokończyć, mamy jeszcze tramwaj na Partynice, Klęcine, Oporów, Cmentarz Grabiszyński, Nowy Dwór, Muchobór, Gądów, Nowe Żerniki, Stadion i Osobowice.
Zastanawiam się jeszcze nad tramwajem na Maślice ale osiedle jest urżnięte, gdyż mapa mi nie się tam akurat kończy. Może zrobię fantomowe torowisko tak jak planuje do Leśnicy (mapa mi na nią nie sięga, torowisko pozostawię symbolicznie ale nie będą tam jeździły tramwaje).

Z dodatkowych rzeczy, to spróbuje się pobawić w Blenderze i do ukończenia pierwszej fazy będę chciał na pewno, przynajmniej spróbować, wymodelować Protramy 205 i 204 WRAS, Moderusa Bete z pierwszej dostawy (przewiduje wersje również generyczną z kolorkiem zależnym od linii), Skodę 16/19t (tak samo jak przy Becie, dwie wersje. W malowaniu MPK i generyczną. Jak ktoś ładnie po prosi mogę spróbować zrobić w malowaniu Brna czy Pragi), przeróbkę twista z przedlifta (po workshopie kręci się dla śląska z frontem po liftingu, nie będę tego modelu najpewniej udostępniał).
Zrobione recolory dla 105 od Pewexa nie będę udostępniał. Nie mój model i nie w takim stanie jak są obecne tj. z nie wyedytownym osłonami lamp, których być nie powinno. Nie będę tego zmieniał, bo bym musiał na nowo unwrapa robić.

Co do reszty to mam blueprinty wagonów, kwestia wrzucenia do blender i pobawienia się bryłą.
Fazę pierwszą może dam rade skończyć w kwietniu 2020.

Gameplay będzie po zrobieniu tramwaju do Wojszyc.

Galeria:
https://steamcommunity.com/id/SzaraWydra/screenshots/?appid=255710
#citiesskylines #wroclawskylines #jagodno
SwidraVytra - Panie, Panowie i inne Cimy. 
Tramwaj na Jagodno i stacja kolei miejski...

źródło: comment_rybiQlKIxz7MpKuTJ8C6fRqbtKLbeSK5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach