Wpis z mikrobloga

Szlag mnie dziś rano trafił. Telefon działa, ale już go nie doładuję... Kupiłam nowy i oczywiście karta sim nie pasuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stąd prośba:

Hej, przebywam za granicą a pilnie muszę wymienić polską kartę microsim na nano. Będę za tydzień w Pl na krótko w kilku różnych miejscowościach. Stąd pytanie czy lepiej:
1. Zamówić kartę zdalnie do salonu, licząc, że akurat w tym terminie będę w danym mieście? Jak długo trwa oczekiwanie na nową kartę?
2. Może wymiana jest od ręki robiona i nie trzeba wcześniej zamawiać?
Ktoś może niedawno wymieniał i się orientuje? Szukam na stronach orange i nie znajduję informacji. Może jutro ktoś mi telefon pożyczy, to tam przedzwonię...

#orange #telefony
nic_to - Szlag mnie dziś rano trafił. Telefon działa, ale już go nie doładuję... Kupi...

źródło: comment_TNsrR1Qv4NzrtEliyCjiXQKtcW10Q62X.jpg

Pobierz
  • 12
@nic_to: bez problemu samemu można przyciąc i bedzie dzialac wymieniaja od reki za dobra opłatą, CHYBA że karta jest uszkodzona wystarczy nasciemniac troche ze strasznie gubisz zasiegi jak wyjmiesz karte i wlozysz to troche lepiej jest ale potem znowu to samo i tracisz zasieg to wymienia od reki za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ragoku: @Bodzias1844: @Tuff: Dzięki za szybką odpowiedź, a szablon sobie wydrukuję czy kupuje się? W domu mam tylko nożyczki, więc profesjonalnie wytnę jutro w biurze;)

edit: Ok, już pogooglałam. Są nawet filmiki instruktażowe!(ʘʘ) Dzięki! Sama na to rozwiązanie z cięciem bym nie wpadła.
@Bodzias1844: Dzięki, przyda się! Po całym dniu szukania modelu telefonu do kupna, poprzez znalezienie czynnego sklepu w niedzielę, kończąc na zorientowaniu się, że to nie tylko nowy telefon potrzebny, a również karta sim.
Daliście mi nadzieję, że nie zostanę bez kontaktu w trakcie podróży do domu.
No i mimo nadpalonego i przyspawanego kabelka do ładowania stary 5-letni Huawei p8 lte (ʘʘ) nadal działa i dało się zgrać