Wpis z mikrobloga

Prawactwo ryczące nad losem biednego Międlara jak zwykle przechodzi same siebie. Tekst, który ostatnio popełnił, nie ma nic wspólnego z nawet najbardziej szeroko rozumianą publicystyką, więc wsadźcie sobie w nos pojękiwania o "tłamszeniu niezależnych dziennikarzy" vide @Poro6niec

Nawet jak na standardy nacjololo, było to przekroczenie granic. Prawdziwe wezwanie do przebudzenia i ostateczne rozwiązanie kwestii wrogów ojczyzny. Mało jest na świecie oszołomów, podatnych na podobne treści? Samotnych wilków, chcących "wziąć sprawy w swoje ręce"? Chcecie mieć w kraju drugiego Brentona Tarranta?

I jeszcze te pojękiwania......ojojoj jak brutalnie....ojojoj po co ta broń. Na głównej, ku uciesze konserw, regularnie lądują filmiki pokazujące jak w usa radzą sobie z podobnymi zagrożeniami - tam albo grzecznie wykonujesz polecenia SWATu albo masz poważny problem

Tym bardziej, że Międlar w swoich wypocinach wziął również na celownik Dudę i jego córkę (bo przecież to ŻYDZI!!!) Jak myślicie - czy ktokolwiek ze służb będzie w takim momencie ryzykować posadę (nieeee no, ludzie, dajcie spokój, przecież to tylko Jacuś) oraz potencjalne ryzyko wynikające z dalszej działalności tego ekstremisty?

Jaką macie pewność, że np nie znudziły mu się przemowy na marszach narodowców i nie poczuł "powołania" do jakiejś grubszej sprawy? To jest zadanie służb państwowych, aby zapewniać bezpieczeństwo głowie państwa i brać pod uwagę każde sygnały, również te dobiegające z foliarskich stron, tropiące Żydów i komunistów

Jak najbardziej popieram całą akcję. Przyda mu się kubeł zimnej wody, może w końcu zrozumie, że żarty się skończyły i nie można bezkarnie dzień w dzień nawoływać do nienawiści

#bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #terroryzm #bekazkatoli #polityka #4konserwy #polska
wanghoi - Prawactwo ryczące nad losem biednego Międlara jak zwykle przechodzi same si...

źródło: comment_UjERR4Z3Tmwa5DSIYGZJyCRzmGzgiHCU.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}
_____________________________________________

@wanghoi No i po co mnie tu wołasz? Co, historyjka z żydowskim dziadkiem okradzionym przez Polaków trafiła na podatny grunt, więc znowu się produkujesz ku ucieszę podobnych sobie? Cała szopka z zatrzymaniem była jednym wielkim skandalem. Natomiast każdy to na podobne praktyki wyraża zgodę, pośrednio zapala świece na menorach zła, jakie raz po raz krzywdzi naszą ojczyznę
  • Odpowiedz
Jak najbardziej popieram całą akcję. Przyda mu się kubeł zimnej wody, może w końcu zrozumie, że żarty się skończyły i nie można bezkarnie dzień w dzień nawoływać do nienawiści


@wanghoi: Międlar-Śmiędlar tylko się zradykalizuje. To jest skończony debil.

Swoją drogą, nie zdziwiłbym się, gdybyśmy doczekali się garstki swoich ekstremistów wychodowanych na teoriach foliarskich
  • Odpowiedz
@wanghoi: Tylko, że w mediach głównie zarzuca mu się nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym, a nie groźby w stronę głowy państwa. Dla mnie również ten pierwszy zarzut to jeszcze nie powód, żeby stosować takie grube środki, chociaż oczywiście służby mogły znać jakieś dodatkowe szczegóły. Robienie z niego groźnego przestępcy po prostu dodaje mu prestiżu w odpowiednich kręgach.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Ale o jakim skandalu teraz piszesz? Znowu posłużę się prawackim powiedzonkiem, tak często wykorzystywanym, gdy jakiś facet na filmiku odważy się oddać kobiecie - jest akcja, jest i reakcja
Nie można najpierw publikować ekstremistycznych wezwań i podżegań do nienawiści a potem szlochać po zaprzyjaźnionych mediach, że ojojoj smacznie sobie spałem a tu nagle bandyci w mundurach wyważają drzwi i dziecko mi budzą. Tak jak pracą Międlara jest zarabianie na
  • Odpowiedz
{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}
_____________________________________________

co ty gadasz... Żydzi to nasi kulturowi bracia.

@NiemieckiArbiter: Nie no, Wasi to z pewnością. Natomiast ja, jako ariosłowiański etnonacjonalista, nie mam z nimi nic wspólnego
@wanghoi przestań się kompromitować, ten artykuł został opublikowany miesiąc temu, cała akcja służb była przeprowadzona na zlecenie pisu, i gdyby nie nagłośnienie sprawy przez Brauna i konferencja Konfederacji, to pewnie szybko by z mamra nie wyszedł.
  • Odpowiedz
@wanghoi: mnie zastanawia jak on z tymi radykalnymi poglądami (sprzecznymi z nauczaniem kościoła) mógł ukończyć seminarium i przez pewien czas być księdzem. Przecież klerycy w seminarium są niemal pod stałą obserwacją przełożonych niemożliwie że nikt nie dostrzegł jego antysemityzmu i faszyzowania
  • Odpowiedz
{Słońcesław z oddziału Białych Wojów Swaroga}
_____________________________________________

ale trzeba jej używać z głową


@wanghoi: Co to w ogóle znaczy? Chciałbyś powołać jakiś centralny komitet, który rozstrzygałby czy goj, to jest obywatel, skorzystał z wolności w odpowiedni sposób?
  • Odpowiedz
@reddml: i kto go zdefiniuje? Bo póki co zgoda i wrogiem ojczyzny jest międlar. I właśnie został prawidłowo zlikwidowany. Szkoda, że reszta prawiczków jeszcze nie, ale kibicuję ABW.
  • Odpowiedz