Wpis z mikrobloga

Muszę kupić tablet. Budżet do 600 funtów. Czyli jakieś 3000 Zeta. Ale się na tym nie znam . Tablet do przeglądania poczty ,internetu , multimediów , zdjęć. Założenia są takie, że ma to służyć przez następne parę lat oraz być zabierane w podróż zamiast laptopa. Czy kupić huweja Lenovo czyli tablety do 300 funtów , czy Samsungi z serii 5a. ? A może iPada ? Ale którego ? Samsungi mają amoledy , które się z czasem wypalają , tanie tablety mają stary system i chyba niewiele szans na aktualizację. No sam nie wiem .... #kiciochpyta #zakupy #dylemat #tablet #komputery
  • 6
do przeglądania poczty ,internetu , multimediów , zdjęć


@muchabzz: spokojnie wystarczy taki do 300 funtów, byle miałby wystarczająco ramu.

Tylko czy to ma sens? Odkąd mam 6 calowy telefon, to 7-8 calowe tablety (mam kilka) głównie się kurzą. Do multimediów wystarcza duży telefon, do czegoś poważniejszego mały 12-13 calowy laptop
@muchabzz: w takich zwykłych zastosowaniach jak przeglądanie internetu nie będzie specjalnej różnicy w responsywności między takim za 300, a takim za 600. To nie smartphony i za 300 funtów to już jak najbardziej dobre sprzęty z górnej półki, wynika to po części z tego że moda i zapotrzebowanie na tablety powoli całkowicie przemija i niewiele dzieje się na tym rynku. Więcej bym nie wydał, ale jak koniecznie musisz wrzucić w koszty
Pobierz Atreyu - @muchabzz: w takich zwykłych zastosowaniach jak przeglądanie internetu nie b...
źródło: comment_RYStvOISHpXCVzAqwRJqx53Ahxmt82hZ.jpg