Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@goodidea: te czasy skończyły się niestety wraz z podpięciem konsol do internetu choć w większość gier idzie zagrać bez aktualizowania ich. To samo jest na pc. Albo masz szybki internet i czekasz chwilę, albo wolny i czekasz w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elementalista:
Chyba że tak jak ja masz internet domowy od TMobile to dwie noce i 3 telefony do serwisu, od pół roku internet w ciągu dnia ledwo ciagnie 1 Mb ze spadkami nawet do 10 kb gdzie obiecywali stałe 65 bo nadajnik niby obok, w tygodniu mam rzecznika praw konsumenta, także nie kazdy ma tak kolorowo
  • Odpowiedz
@goodidea: nie-na pc lepiej: zainstaluj gre, directa, potem aktualizuj sterowniki, potem zgadnij jeden z 10 ktory tryb zgodnosci, asio4all bo opoznienia dzwieku, potem kierownica/pad nie dziala a na koncu okazuje sie ze i tak #!$%@? na pulpit bez powodu i #!$%@? pograsz
  • Odpowiedz
@StarySer: nie o to chodzi, tutaj co miesiąc ktoś płacze że mu wolno pobiera a czasami się okazuje, że mieszka w lesie z netem na limit albo łączy się po WiFi xD
I tak, wiem - wpis jest o "wcale nie grasz po włożeniu płyty" ale prawda jest taka, że gdyby opowi pobierało szybciej to miałby to w dupie :v
  • Odpowiedz