Wpis z mikrobloga

Mieszkam na wsi, mam internet w plusie z zewnętrzną anteną LTE. Świetna sprawa, praktycznie mieszkam w lesie, dookoła domu drzewa a prędkość utrzymuje się na poziomie 50 - 80 Mbps, tylko #!$%@? co z tego jak mam limit 160 giga a później internet jest kompletnie nieużywalny. Nie wiem jak to wygląda teraz ale rok temu największym pakietem było 100gb podstawowego + 100gb lte. Za mój pakiet płacę sporo, a ten największy był
  • Odpowiedz
@cincin27: Tylko taki komentarz i co to zmienia? Nawet w duzych miastach sa dziury zasiegowe, gdzie dostepna jest co najwyzej neostrada do 10 mega lub kiepski zasieg lte/3g. Nadal sa setki tysiecy jak nie miliony adresow w ktorych bedzie sie cokolwiek dziac dopiero gdy ktos pobierze dotacje unijne na zbudowanie przyłączy. Pieprzenie takie jak w stylu Microsoftu, kiedy chcieli wprowadzic z Xbox One weryfikacje nawet dla gier na plycie przez internet
  • Odpowiedz
@goodidea: Konsole nie mają sensu bytu, to idiotyczny, komercyjny produkt, by kupić to samo kolejny raz.

Nawet zatwardziali konsolarze strzelają sobie w stopę, gadając, że Xbox nie ma sensu, bo nie ma exów. Mówiąc to, przyznają, że konsola to sztucznie utrzymywany wytwór, którego racjonalizuje już tylko sztuczne ograniczanie gier na inne platformy. Kiedyś jak się kłócili masterrace z peasantami, to konsolarze płakali, że wkładasz i grasz, że exy, że taka grafika
  • Odpowiedz