Wpis z mikrobloga

#fut

Pisac dalej? XD

Mój stary to fanatyk SBC. Pół klubu z------e kartami specjalnymi najgorsze. Średnio raz w tygodniu jakiś random pisze mu wiadomość na c--j mi ten Corona czy inny Walcott XD. Teraz jak stary dostaje pw od kogokolwiek to od razu blokuje, bo wie, że ktoś mu będzie pisał, że na 50 zgrania się źle gra i będzie musiał k----ć pod nosem że c---a wiedzą XD.
Druga połowa klubu z------a jakimiś busquetsami, kroosami i innym bezużytecznym ścierwem do przepalenia, bo stary będzie ikonę robił. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into jutub bo myślałem, że trochę przestanie doładowywać Fifa Pointsy jak popatrzy jak inni robią SBC, a teraz kręci gównoburzę pod filmikiem Castro, że EA mu daje FP za darmo i jak można mieć tak dużo wszystkiego bez znajomości w Kanadzie. Potrafi drzeć mordę do telewizora albo w---------ć matce padem. Kiedyś ojciec mnie w-----ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc pod jego komentarzami jakieś losowe głupoty typu SBC Srebrna wymiana się najbardziej opłaca albo POTM Vardy jest gorszy od Kane’a ze złamaną nogą. Matka nie nadążała z paysafecardami na uspokojenie.
Jak wraca z roboty to cały czas n------a na PS4, drąc p---ę po każdej straconej bramce, bo Pique Scream dostał wylewu (stary dał mu styl gry snajper bo stwierdził, że defensywne statystyki ma już wystarczająco dobre). Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę słucham o nowych kartach specjalnych i jak ciężko wyjść z 9 ligi. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że czasami grałem mu Squad Battles jego nietuzinkowym składem całym z SBC i mózg mi się rozwinął.
Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo już zdążyli się nabombić harnasiami przy tym graniu.
Przy jedzeniu zawsze p------i o Fifie i za każdym razem temat schodzi w końcu na EA, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu d--y durr inni dostają messiego ze złotej paczki a ja samych maguire’ów hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie oglądać PLKD żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta 12000 Fifa Points. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj zrobił opening samych złotych paczek premium bo promocyjne już wykupił za coinsy XD. Ubrał się w koszulkę Maradony z AliExpress licząc, że go wydropi. Najlepszy traf z tego openingu to był Neuer i o dziwo ojciec się ucieszył bo mówi że do SBC w sam raz XD

Gdyby mnie na długość ręki dopuścili do serwerów EA to bym wziął i r----------ł (tak, wiem, stary też mi mówił, że EA nie ma serwerów).

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent zagrał ze mną mecz Division Rivals w drodze wyjątku. Super prezent k---o.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym czasem grał w Fifę. Kiedyś towarzyszem zabaw był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszulce z lumpa z napisem ENGLAND. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilię do nas itd. Raz ojciec miał imieniny Zbysio przyszedł na hehe kielicha. N------i się i oczywiście cały czas gadali o Fifie i SBC. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są karty Scream czy FUTMAS.

WEŹ MNIE NIE W------J ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAK WITSEL ODBIERA PIŁKĘ? TWÓJ PROMES OTW MOŻE MU BUTY CZYŚCIĆ

K---A TADEK PROMES MA 92 PEJSA, TWÓJ WITSEL TO MU MOŻE NASKOCZYĆ

CO TY MI O GRANIU P--------Z JAK LEDWO SILVER 3 POTRAFISZ Z FUT CHAMPIONS WYCIĄGNĄC. WITSEL TO JEST KRÓL DEFENSYWY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczeli n-------ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo k---a dobrze

Tak go za tego Witsela znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli EA Sports. Stali się oni kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tych s----------h z EA powiedzieć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach