Wpis z mikrobloga

@Vinny: powiedziałam, że Polki są według mnie ładniejsze i bardziej zadbane niż Polacy. Nie twierdzę, że wy na nas nie zasługujecie, nie ma to nic wspólnego z hipergamią. nie dopowiadaj sobie
BTW hipergamia to taktyka reprodukcyjna kobiet, poligamia zaś facetów
  • Odpowiedz
@Vinny: zależy co jest dla kogo atrakcyjne i wtedy te wasze 5/10 7/10 #!$%@?/10 są o kant dupska potłuc
jeżeli wyciągasz wniosek, że potwierdziłam, że wszystkie jesteśmy hipergamiczne, to jednocześnie potwierdzasz, że wszyscy jesteście poligamistami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vinny: ah, ta szkodliwa teoria lig ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle, ta hipoteza jest zabawna. Owszem, kobiety celują wyżej, bo tak dyktuje im biologia, ale o tym już nie poczytacie xDD a potem jakieś randomy z wypoku mówią do mnie przegryw czy incel, bo przyznam się do bycia redpillersem. A mówią tak, bo zetkną się z bandą oszołomów, która poczytała jeden artykuł, zafiksowała się i
  • Odpowiedz
@emperorEye: jak można brać za żone stare przechodzone rury dobijajace do trzydziestki z wyschniętymi 90% zasobami komórek jajowych, dlaczego mężczyźni to sobie robią? Obyś miał rację że to się zmienia
  • Odpowiedz
@lxgiwyl: No biorą takie żony. Niedawno kolegam i pokazywał zdjęcie obrzydliwej, grubej dziewczyny, której nie chciałbym w najgorszy dzień a facet 6/10. Brali ślub.

Ale nowe pokolenia są świadome tych rzeczy i młodzi Polacy są bardziej zadbani i znają swoją wartość lepiej od starszych pokoleń.
  • Odpowiedz
: jak można brać za żone stare przechodzone rury dobijajace do trzydziestki z wyschniętymi 90% zasobami komórek jajowych, dlaczego mężczyźni to sobie robią? Obyś miał rację że to się zmienia


@lxgiwyl: Ty to masz na bani...
  • Odpowiedz