Wpis z mikrobloga

@Liwiia: Te wykresy dla mężczyzn i kobiet, to jest dla przeciętnego faceta 5/10 ze średnią krajową i dla przeciętnej kobiety bo jest uśredniony na podstawie wszystkich próbek.

Jeśli jesteś mężczyzną wystarczy być fit i pracować nad swoją karierą, wtedy koło 30 to się opłaca. Jeśli nie masz takiej możliwości to wtedy te 30 letnie resztki są dla Ciebie niestety.

Jeśli jesteś kobietą praca nad karierą nic Ci nie da. 8/10 facetów jak dostanie do wyboru zamożną, 30 letnią kobietę sukcesu i jej 20 letnią wersję wybierze młodszą
  • Odpowiedz
@emperorEye: Człowieku ilu ludzi robi te Twoje kariery, większość klepię zwyczajną biedę a co do tych związków 20latek z 30 latkami to też zwykle robią tak obrotne karyny, żeby się chwalić pierścionkiem po szkole tak jak robiła to taka jedna z mojego rocznika
  • Odpowiedz
@Liwiia: Jak nie dbają o siebie to ich sprawa. To dobrze, mniej konkurencji. Ale zawsze mają taką możliwość.

Jednak wydaje mi się, że faceci bardziej się starają o większe pieniądze bo podświadomie wiedzą jak to działa. Kobieta nie chce faceta, który zarabia mniej albo tyle samo(przeważnie).

Ja, moja rodzina i otoczenie faktycznie "robimy karierę". Za rok albo dwa będę chciał się przerzucić z programowania w Polsce dla klienta zza granicy
  • Odpowiedz
@Liwiia: Mam na myśli, że mężczyźni są bardziej ambitni w praktyce. Jeśli tylko coś kombinują żeby sobie poprawić sytuację to awansują do wyższej warstwy społecznej.

Kobiety zwykle nie muszą tego robić. Więc relatywnie przeciętny mężczyzna "odnosi większy sukces" bo musi być ambitny żeby zaspokoić hipergamiczną, 22-letnią p0lkę.

Faceci pracujący w słabym zawodzie, który nie wymaga kwalifikacji i klepią biedę nie są przeciętni to jest poniżej średniej. Ja mówię o pracownikach
  • Odpowiedz
@Liwiia: Szkoda mi tych facetów, ale wśród nich są jeszcze ci przystojni itp. Więc oni będą mieli powodzenie, a Ty mówisz o "biednych i brzydkich bez ambicji". Wiadomo, że oni mają ciężko.

Ja jestem z rodziny, której się nie powodziło z małej miejscowości. Teraz mieszkam w dużym mieście i wynajmuję kawalerkę :D Wszystko można zrobić. Jeśli masz zdrowie i sprawność.

A dziewczyny, które były 10/10 i teraz mają 26 lat
  • Odpowiedz
Ci przystojni itp

"Bez ambicji" Ty chyba czegoś nie rozumiesz, nawet jakby każdy miał ogromne ambicje to by się prędzej wszyscy pozabijali, bo nie ma takiej opcji, że większość będzie bogata
  • Odpowiedz
@01ab z grafiki wynika, że wystarczy trochę nad sobą popracować, zdobyć dobra pracę albo założyć firmę, kupić w miarę dobry samochód i można przebierać w kobietach ile się chce :d
  • Odpowiedz