Wpis z mikrobloga

@au_revoir: No przyjeżdżać się w takim przypadku nie opłaca tym bardziej, że najczęściej to praca na jakieś ~8h.;)

@miki4ever: Nie wiem kim jesteś i co robisz w życiu, ale uważam, że jak na pracę typowo dorywczą 12zł/h to jest całkiem spoko. ;)
@biuna: Czy ja wiem. Sam to juz troche dalej jestem w karierze, ale jak kojarze moja pierwsza prace to 8 lat temu mialem wyzsza stawke. Szwagier teraz w sklepie siedzial i dostawal ciut wiecej, plus dodatki.

Plus to jest eventowa praca, wiec roznie to moze byc z zarobkiem.

A takie pytanko, jakiego systemu do zarzadzania ludzmi uzywacie, bo jakis czas temu cos takiego robilem dla jednej firmy organizujacej ludzi do eventow
@miki4ever: Nie wiem co to za sklep, że większe stawki trochę ogarniam to co się dzieje w Warszawie a'propo stawek godzinowych w takich miejscach i ciężko o stałą pracę z płacą 12zł/h, nawet te brutto. Najczęściej to jakieś 8zł/h jest.

Ja nie wiem, ja się nie znam. Ja nie pracuję w adecco na jakimś wyższym stanowisku tylko wciskam tj sprzedaję ludziom to niezdrowe żarcie na stadionie.;) Biedna studentka jestem.:D Ale z