Wpis z mikrobloga

@Juliettee: no cały czas to powtarzamy, że nie jest sobą, tylko rozpracowuje- szkoda,że to robi stary 40-letni dziad bez własnego życia- gdyby był wieku Martyny, to co innego, a tak... klaun, i kibicuje lizaniu klauna i .zabci;)
@Juliettee: jp, ile dziś zadań domowych? Moje siostry z ematki gw skarżą się, że za dużo - --- Juliette, jesteś idealnym przykładem na to, że będziesz miała 5 fakultetów, a jak zapytają o prostotę granic polski 1917 to bedzie klopot
@turum_tutu: ja mam tyle co on i co nie mogę cieszyć się życiem i bawić się ? Mam Ubrać garsonkę i położyć się w trumnie ? Są jakieś prawa i przepisy w prawie , co w danym wieku kto ma robić a co nie ?? Nie wiem ile masz lat ale masz mentalność starca i młoda nieświadoma życia jeszcze duszę! Czeka cię kilka wcieleń Jak nie zmądrzejesz i nie zaczniesz cieszyć
@mary-ja: hahahaah, ten mentalnie maly chłopak nie jest w stanie kobiecie zrobić --- on zawsze bedzie robił dobrze tylko sobie, nie ważne z kim:) ja oscyluje 50- przebijesz ze wspomnianą garsonką? normalna kobieta, o garsonce, bolerku, rajstopach, raczej by nie wspomniała nawet