Wpis z mikrobloga

@hoym: trafiłem na eksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°) różnią się czymś szczególnym poza tym dodatkowym gniazdem elektrycznym? polecasz bardziej jeden z nich?

@aresius: super, mi w zupełności wystarczy, żeby dało się maila sprawdzić w miejscu, w którym teraz raz się da, a raz nie :)
@wonsz_smieszek: używałem dwóch. jeden jakiś Chińczyk za 20€ i to był szajs zupełny. zrywało połączenie, prędkość marna i częsta potrzeba zresetowania urządzenia co kończyło się ustawianiem wszystkiego od nowa.
wkurzyłem się i kupiłem TP-Linka z wyższej półki i śmigało fajnie, może prędkość oszałamiająca nie była ale dało się korzystać na luzie z yt przykładowo. teraz na przedłużenie sygnału wifi używam routera, dużo sprawniej to działa i prędkość normalna, prawie bez straty
@wonsz_smieszek: Tez mam tp-linka za tą cenę są ok, najlepiej jak ustawisz na sztywno adresy ip ;) tp linki jak ogólnie tańsze sprzety mają to do siebie że nie potrafią ogarnąc dynamicznego przydzielania ip i wtedy próbuje wcisnąć 2 takie same na sieć i się zwiesza, droższe urzadzenia potrafią same zrobic restart :p