Wpis z mikrobloga

@Phillippus: Mówisz na poważnie, że mogą wychodzić wcześniej, przychodzić na krócej, mają (ma przynajmniej jedna ZWYKŁA pracownica a nie żaden dyrektor czy inna osoba, od której praca tego wymaga np. inż budowy) samochód służbowy?, czy tylko bajtujesz? Bo jak tak to...po co to szefostwu? co to za firma swoją drogą (kijtam z nazwą jeśli nie chcesz podawać, bardziej mi chodzi o to czy to januszeks, korpo, jakas budżetówka)?
@Phillippus: Odpowiedz no lepiej gagatku na pozostałe pytania:

Mówisz na poważnie, że mogą wychodzić wcześniej, przychodzić na krócej, mają (ma przynajmniej jedna ZWYKŁA pracownica a nie żaden dyrektor czy inna osoba, od której praca tego wymaga np. inż budowy) samochód służbowy?, czy tylko bajtujesz? Bo jak tak to...po co to szefostwu?
@Phillippus: No to pracujesz w #!$%@? firmie...jakbym był szefem januszeksa to za uja by mi sie to nie opłacało. W sumie nic by mi się nie opłacało, co nie dawałoby mi jak największych pieniążków z pracy wszystkich moich roba...Polaków niezależnie od płci, moze Twoj szef jest jak to mowią przegrywy 'białorycerzem'?
Pracuję w urzędzie gminy i kobiety zawsze się tu zrywają o 12 (pracujemy do 15.30). Ja tam lubię pracować w wigilię - nikogo nie ma w urzędzie i można się obijać bez konsekwencji