Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 738
Prawactwo z wykopu:

Zna się na literaturze lepiej niż komisja noblowska.

Zna się na badaniu klimatu lepiej niż naukowcy, którzy poświęcili temu całe życie.

Zna się na psychologii kobiet (pomimo, że nigdy z żadną nie byli) lepiej niż psycholodzy i socjolodzy.

Znają się na języku polskim lepiej niż Rada Języka Polskiego

Coś jeszcze? Zastanawia mnie czasem skąd w ludziach tyle pychy.

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #neuropa
  • 69
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Soojin21: zależy na co się nastawiasz, weźmy pod lupę klimat.

z jednej strony wymieniasz naukowców, a przecież hejt klimatów związany jest ze sztuczna pozycja tej grety. Zwykły hejt populistycznego podejścia do tematu, a nie jakichś naukowców, więc wszystko się zgadza.

Myślę że przez pryzmat "populizmu" dałoby się jakoś odnieść do pozostałych tematów (niekoniecznie w obronie tych "hejtujacych") ale nie jestem prawakiem I mam na nie #!$%@?. Nobel z literatury jest
  • Odpowiedz
@Soojin21: Lewactwo wszędzie na świecie:

Jak coś nie jest zgodne ich narracją to szufladkujemy daną osobę obraźliwym słowem.

Tak się składa, że nie masz monopolu na prawdę wiec po to się prowadzi dyskusję, ale jak ktoś śmie śmieć krytykować waszych idoli, to nagle staje się prawakiem.
  • Odpowiedz
@Soojin21

Nie znam się na literaturze, oceniam to co mówią przedstawiciele Komisji. Jeżeli dają noble polityczne, a tzw noblistce uderza sodòwa do głowy i #!$%@? od rzeczy, to nagle okazuje się że i ja mogę być ekspertem.
  • Odpowiedz
@ppp0laczek

>Zna się na psychologii kobiet (pomimo, że nigdy z żadną nie byli) lepiej niż psycholodzy i socjolodzy.


zabawne, bo akurat z badań profesorów psychologii z dużych uniwersytetów i dorobku naukowczyń gender studies (!) to korzystają raczej "przegrywy", swoje racje popierając linkami do badań (choćby tutaj )

"normiki" za to posługują się wspaniałymi dowodami anegdotycznymi w rodzaju "mam kumpla 2/10, co wyrywa modelki" albo wprost argumentami ad personam (co sama zresztą
  • Odpowiedz
@Soojin21: Dodatkowo, mimo postępującej alienacji ma masę kolegów: geja, trans dziewczynę, trans chłopaka, bisexualistę, kurda z rożawy, księdza, właściciela firmy...
Jestem dumna, że ogół mężczyzn wykopowych daje sobie rade w smutnym i samotnym świecie xddd
  • Odpowiedz
@Soojin21:

tak ułomnego myślenia to można po różowych się tylko spodziewać

przy okazji: ostatnio zostałem zje%$@#ny przez lewaczkę że używam torebek foliowych do zakupu owoców i przyczyniam się do zagłady Ziemi; odpowiedziałem że ja przy padżetach z Indii wyrzucających wszystko do rzek czy księciuniu Harrym latającym prywatnym odrzutowcem żeby poklepać po plecach małe mokebiątką to jestem nikim, segregując
  • Odpowiedz
Zna się na badaniu klimatu lepiej niż naukowcy, którzy poświęcili temu całe życie.

@Soojin21: To akurat nie rzucało mi się tu w oczy tak często... Głównie była szydera z pewnej wpienionej nastolatki.
@R187: Na homoseksualizmie, no ba! Każdy prawak ma kolegę geja przecież (pewnie czasem nawet sam tym kolegą jest) ;-)
  • Odpowiedz
Zna się na literaturze lepiej niż komisja noblowska.


Nie czytałem Tokarczuk i nie mam nic do jej książek, ale durnowate wypowiedzi w stylu, że Polska nie przyjmuje imigrantów to wielkie XD. Wczoraj w sklepie słyszę sprzedawczynię i ochroniarza gadającymi ze sobą po ukraińsku. Patrzę na moją listę zamówień Uber Eats i widzę samych Sergejów, Ivanów czy Grigorijów, więc niech Olga zejdzie na ziemię albo się stanie drugim Wałęsą

Zna się na badaniu klimatu lepiej niż naukowcy, którzy poświęcili temu całe życie.


Rozróżnijmy
  • Odpowiedz
@Soojin21: Reprezentujesz typowe powierzchowne, lewackie mydlane myślenie, które w kole zębatym widzi tyko koło a 500 kolejnych dzbanów jeszcze to plusuje.
W Tokarczuk nie oburza nas to, że dostała nobla za książki, bo może i dostała go zasłużenie, ale oburza nas fakt, że mając nobla robi z siebie eksperta od spraw wszelakich. No i może to zdjęcie przy krucyfiksie przerobionym na swastykę.
A co do klimatu to pewnie pijesz do
  • Odpowiedz