Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 738
Prawactwo z wykopu:

Zna się na literaturze lepiej niż komisja noblowska.

Zna się na badaniu klimatu lepiej niż naukowcy, którzy poświęcili temu całe życie.

Zna się na psychologii kobiet (pomimo, że nigdy z żadną nie byli) lepiej niż psycholodzy i socjolodzy.

Znają się na języku polskim lepiej niż Rada Języka Polskiego

Coś jeszcze? Zastanawia mnie czasem skąd w ludziach tyle pychy.

#bekazprawakow #shitwykopsays #urojeniaprawakoidalne #neuropa
  • 69
  • Odpowiedz
  • 2
@Soojin21 znaja sie na szczepieniach i autyzmie. I leczeniu depresji. :D
O transplantologii tez sie tu dowiedzialam rzeczy ktorych nie slyszalam jeszcze w trakcie specjalizacji - moze wszystko przede mna :D
  • Odpowiedz
@Soojin21: Nie da się być prawakiem bez bycia jednocześnie aroganckim bucem z ego wywalonym w kosmos. Praktycznie każdy z którym miałem do czynienia uważa się za eksperta w każdej dziedzinie i zawsze stosują taki styl wypowiedzi który ma nie zostawiać żadnego miejsca na dyskusje, bo przecież wielki pan prawak nie będzie dyskutował z jakimś lewakiem przebrzydłym.
  • Odpowiedz
@Soojin21: z obu stron jesteście #!$%@? ludźmi, tak bym dyplomatycznie powiedział. Wyglądacie jak typowe dwa koliberki które się wiecznie przekrzykują próbując udowodnić że jedna strona jest mądrzejsza od drugiej. Tyle w temacie
  • Odpowiedz
@Soojin21: Ale pieprzenie. xD

Prawactwo z wykopu:

Zna się na literaturze lepiej niż komisja noblowska.


Zastrzeżenia do Pani Noblistki zawierają się głównie w jej szkalowaniu Polski na
  • Odpowiedz
Zna się na psychologii kobiet (pomimo, że nigdy z żadną nie byli) lepiej niż psycholodzy i socjolodzy.


A co z osobami homo i LGBTQWERTY? Nie podoba mi się Twój tok myślenia i Twoje stereotypy o typowym mężczyźnie.. Nie każdy musi być w związku z kobietą Ty nietolerancyjny mirku!
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie czasem skąd w ludziach tyle pychy.


@Soojin21: To poniekąd wina internetu. Przeczyta taki prawak stronkę w internecie, połowy nie zrozumie, a drugą przeinaczy, ale i tak już jest wielkim specjalistą od wszystkiego.
  • Odpowiedz
@janeeyrie ta bo jedem artykul przeczytany w internecie czyni czlowieka ekspertem xD jak nie masz w czyms edukacji to po prostu sie lepiej niebwypowiadac stanowczo, lewakom to jednak nie przeszkadza
  • Odpowiedz