Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym calym "Kamilem"? Nie sledze tego Big Brothera bo to raczej program dla patoli ale widzialem kilka/kilkanascie szotów z tym gosciem, ktorym z jakiegos powodu sie kazdy jara na wykopie. Gosc wyglada jak zul (gruby, zarosniety) i w dodatku jego wypowiedzi tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu ze koles jest strasznie pusty. No chyba, ze wlasnie o to w tym chodzi i na tym polega jego "urok"?
#bigbrother
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EarthRebel: chyba nie wiesz czym jest charyzma. Z tych urywków, które widziałem tutaj na wykopie to ten facet jest strasznie sztuczny i próbuje być błyskotliwy oraz "charyzmatyczny", ale mu to nie wychodzi. Strasznie od niego bije fałszywością. Charyzmatyczna osoba charakteryzuje się empatia, wrazliwoscia, autentycznymi relacjami z innymi ludzmi a u niego tego nie ma, jest wrecz pogarda do inych ludzi i dwulicowść oraz próba zablysniecia i bycia w centrum poprzez
  • Odpowiedz
@Radtopedau: Hmm, zanim jeszcze bardziej zagalopujesz się z tymi TWOIMI osądami, proponuję obejrzeć jednak CAŁOŚĆ tego programu dla PATOLI, jak to ładnie mówisz. Być może wtedy uda ci się zobaczyć to, czego nie widzisz. Pozdro
  • Odpowiedz
Zawsze mnie bawi ocenianie kogokolwiek po kilkuminutowych urywkach. Ja bym nie śmiała. Pokaz wykopku siebie, swój profil w social mediach i my tez ocenimy Ciebie :) i to bardzo obiektywnie
  • Odpowiedz
@Radtopedau dobra już wszystko wiem na Twój temat. OCZYWISCIE nie oglądasz programu dla patoli więc na c--j się wypowiadasz na temat gościa którego defacto znasz tylko z kilka shotow i nie znasz całej sytuacji jaka panowała w programie?
  • Odpowiedz
@Radtopedau k---a wszyscy od początku programu po nim jechali i j----i mu dupę a Ty piszesz że on jest dwulicowy i sztuczny. Skoro tego nie śledzisz od początku to na c--j w ogóle się wypowiadasz na ten tema?
  • Odpowiedz
  • 1
@Radtopedau co ma charyzma do empatii? :) to są dwie różne sprawy. Można być charyzmatyczny, podrywac tłumy a jednocześnie być zlym typem (np. Hitler)
  • Odpowiedz
@Radtopedau: to jest akurat proste ponieważ Kamil jest jako jedyny kolorowym ptakiem w tym programie. Reszta jest nijaka, mdła, umieją tylko przeklinać i się kłócić. On jest jak zwycięzca już, przeżył hejt mieszkańców i spiski i dał radę, wykosił wszystkich przeciwników. To jedyna osoba którą da się oglądać w programie
  • Odpowiedz