Wpis z mikrobloga

Siema różowe, mam problem nie wiem czemu #!$%@? pisze o tym tutaj ale nie mam z kim tego obgadać. Zacząłem się spotkać z dziewczyną zakochałem się, ale ostatnio mi powiedział, że miała dużo przygód czyli po prostu bym łatwa. Ona mi tłumaczyła, że to taki okres ale coś w głowie mi pękło, zawsze mialem proste zdanie o takich dziewczynach, ale serce mi nie pozwala wydać wyroku. Czy mam racje, że ilość partnerów ma znaczenie czy tylko mam nie równo pod sufitem????
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #rozowe
  • 14
@choochoomotherfucker: No akurat nie masz racji. @Polaczek-cebulaczek: dobrze to skomentowal, bo istnieje spora roznica w dostepie do seksu dla rozowych i niebieskich. To kobiety decyduja kiedy i z kim beda uprawiac seks, a nie na odwrot. Facet jest zazwyczaj chetny, bo tak stworzyla nas natura, a kobieta jest chetna tylko gdy trafi sie odpowiedni samiec.

Wiec o poziom trudnosci sie rozchodzi - facet ktory rucha duzo kobiet, jest w pewnym
Jeśli laska ruchała się z setką facetów, ale zawsze robiła to jako singielka, a historię samych związków ma zdrową, to bierz. Brak przeciwwskazań, a za to może zrobić z siura śmigło.


Cuckomter #!$%@?ło poza skalę xD
@koroluk:

Jeśli laska ruchała się z setką facetów, ale zawsze robiła to jako singielka, a historię samych związków ma zdrową, to bierz.


Niestety, tak prosto jest tylko w teorii. W praktyce laska jest łatwa na jedną noc i prawdopodbnie nie potrafi stworzyć długotrwałego związku.

Oczywiście na jedną bic taka dziewczyna jak najbardziej, ale na związek odpada. Pozdrawiam
@choochoomotherfucker: Twoje rownosciowe urojenia niestety nie sa wiele warte ;)
Nje am rownosci w podejsciu do seksu bo latwosc uzyskania stosunku jest diametralnie rozna w przypadku kobiet i facetow

Kobieta oraktycznie kazda moze miec wbardzo wielu partnerow seksualnych, bo mezczyzna ma prostsze i bardziej mechaniczne podejscie do seksu, mniej nim ryzykuje. U kobiety tak juz nie ma