Wpis z mikrobloga

@Naturmensch: wstawanie bez kaca jest dobre, a dzisiaj poczytaj sobie czy coś zrób jak masz jakieś hobby (lepiej je miej tak czy owak)
może też sobie znajdź Alan Carr "Easy Way ..." to taka książka która dobrze opisuje relację człowieka z alkoholem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Naturmensch:... Chociaż wczoraj na zakupach piwo kupiłem,to musi poczekać do weekendu. Postanowiłem przestać pić w tygodniu. Najciężej chyba odmówić znajomym ale trzeba w tym szukać swojej siły.
PS. Strasznie to wygląda ale jest tak czerwono u mnie w grudniu przez te symboliczne 1 piwko po pracy dla "odreagowania". A już po jednym sen nie jest regenerujący itd itp. Zly sen to stres następnego dnia a stres chce się znów wytłumic tym
zielony_wiatr - @Naturmensch:... Chociaż wczoraj na zakupach piwo kupiłem,to musi poc...

źródło: comment_lEckvv8mM7oTbGVsKgEGQ6mvVAtSluXN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Naturmensch: Nie utożsamiaj pragnienia z sobą. Spróbuj spojrzeć na to z trochę innej perspektywy. Jesteś sobie Ty, i gdzieś jest pokusa, która nie jest Tobą. Są to po prostu pewne złe nawyki i odruchy w Twoim mózgu, które mówią Ci, że tego potrzebujesz, bo tak zostały nauczone. Bądź silny ;)
  • Odpowiedz