Wpis z mikrobloga

Czy są tu jakieś motomirki z #radom? Chciałbym obejrzeć #honda która stoi w Radomiu, ale ze mam ponad 300 km w jedną stronę, nie chciałbym jechać w ciemno, tym bardziej, że fura od handlarza w dodatku import ze Szwajcarii o do zdjęć pozuje na lewych blachach #szwajcaria

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-accord-2-4-201km-2009r-executive-xenon-skora-navi-szyber-serwis-ID6CEhJe.html

Jak coś, jestem gotów zapłacić za fatyge. Zależy mi żeby wstępnie ocenić stan budy, sprawdzić kompresję i zbieżność.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stoi w Radomiu

mam ponad 300 km w jedną stronę

że fura od handlarza

import ze Szwajcarii


@papaj_21_37: Stary, tyle wykrzykników i jeszcze chcesz się w to pchać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aksal89: odleglosc to nie powod by nie jechac po auto i nie rozumiem p---------a typu 'wiecej jak 100km nie oplaca sie jechac'. Bo co? Lepiej kupic gruz bo blisko niz wydac 100zl wiecej na paliwo? Bylem i 500km w jedna strone po auto za 1500 i bylo warto
  • Odpowiedz
@PienieznyWieprzZMlotemBojowym: Już na samym wykopie widziałem przynajmniej kilkanaście wpisów typu "zaryzykowałem, pojechałem do handlarza do Radomia i obejrzałem kawałek wypolerowanego gówna". Odległość to minus w związku z pozostałymi wymienionymi przeze mnie wykrzyknikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Ja jestem z Radomia, teoretycznie mógłbym zobaczyć, ale dopiero po weekendzie, no i sprawdzenia kompresji się nie podejmuję, bo nigdy tego nie robiłem ¯\_(ツ)_/¯

Ale już samo to, że handlarz nigdzie w ogłoszeniu nie podaje żadnych danych poza numerem telefonu mi pośmierduje lekko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aksal89: mnie też, bo chciałem go w Google znaleźć ale nic nie ma XD także wielkich nadziei nie wiąże z tym autem. Możliwe że nie był klepany, a jedynie przebieg skrecony ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż z tego co czytałem, do aut ze Szwajcarii powinny być książki spalin i to jest dodatkowe potwierdzenie przebiegu.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Nie ksiazki spalin (to spaliny umieja pisac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a jak juz Abgasdokument - czyli dokumenty z pomiaru emisji spalin. Choc auta wyprodukowane po 2000 bodajze nie musza, bo weszly zmiany, powodujace ze to komputer auta nadzoruje.. A tutaj nikt nie mysli o grzebaniu w steroniwku auta by bledow nie wywalalo jak poslce mechanicy..
Ogolnie - nie krecone, nie bite - bedzie drozsze
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: No przykro mi, mamy drobna patologie w polsce z komisami niestety w jakis 98%...
Ba, nawet prywatnie sprzedajac zadbane auto ale z "kosmicznym" przebiegiem (6,5roku 312tys km) bujasz sie z tym dlugo, mimo ze wyposazone i zadbane - co weekend trasa tysiac km, wiec musi byc sprawne...
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: No to wybierz sie ogladac. Cena ta sama, a przebieg "o dziwo" wyzszy.. ciekawe czemu.. Moze nie krecona chociaz, choc gosciu ma mase aut wystawionych...
Jak to z uzywka - 150% ostroznosci i ktos do trzezwego myslenia przy ogladaniu. Kolor to najmniejszy problem, lakier i tak bedzie zostawila sporo do zyczenia, a dokladajac kolejne 2-3tys mozesz miec dowolny kolor dzieki foli.
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Po prawej jest pod imieniem (Darek) "Ogłoszenia tego uzytkownika" i tam wyrzuca ogloszenia.. Ale z tego co widze 500 stron i to chyba wszystkie z kategorii Auto, a nie tego uzytkownika... Teraz dopiero spojrzalem ile tego jest i ze cos musialo im sie pochrzanic w systemie.
Moze faktycznie prywatna fura, bardziej bym ufał takiej co wiemy ze ma 340tys i udokumentowane, niz "rodzynka" z 200tys i bez papierow, gdzie
  • Odpowiedz