Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niech się zacznie wojna #android i #apple !
Pixel 4, czy iPhone 11? Oczywiście proszę o subiektywne komentarze z uzasadnieniem, bo takie frazesy jak 0.1ghz na korzyść xiaomi mnie nie przekonują xD chyba że macie spoko alternatywy, to czekam

A, byłbym zapomniał - wszystko co nie ma notch dostaje punkta xD
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mavon: strasznie odrzuca mnie notch w tym telefonie, to jest główny powód dla którego się zastanawiam, bo przez kilka lat codziennie będę się na niego patrzeć :(
@sirpingus: Bo mój s8 siada i muszę coś kupić, a wojna i tak by była
@skorazdupy: Pixel 4 to trochę plac zabaw dla Google, choć to nie linia Nexus (jak kiedyś). Nie mam o nich wyrobionego zdania.
Osobiście mam wyrobione zdanie o OnePlus, po OnePlus 2 i OnePlus 6.
Jak już przywołujesz Pixel 4, to ja przywołuje OnePlus 7T Pro (ew. McLaren edition).
@skorazdupy: Cały czas OP6 po premierze.
Czekam za OOS 10 (Andoird 10), bo wyszedł drobny babol, ale przy OOS9 nie narzekam na sprzęt (wariant 8/256).
Na razie używam max 64GB z jego pamięci no i zarąbiście sprawnie działa. Może muszę zrobić restart raz na dwa/trzy tygodnie z powodu pierdół niezwiązanych z samym OSem.
O ile wiem jest na niego oficjalny LineageOS, a znając zapisy gwarancji OnePlus nie spodziewałbym się problemów z
na korzyść pixela 90Hz i OLED


@mavon: z tym 90Hz była afera i okazało się, że w większości czasu nie działa, a jak działa to strasznie zjada baterię. Przy tym sporo aplikacji w ogóle nie obsługuje jeszcze tej opcji. W iPhone ma być 120Hz od przyszłego roku ponoć, ciekawe jak to wypadnie.

@skorazdupy: kiedyś też myślałem, że Pixel to jedyna sensowna alternatywa z Androidem dla iPhone i sam myslałem przez