Wpis z mikrobloga

W tym roku wybieram się na imprezę sylwestrową niezbyt daleko, będzie na niej mnóstwo ludzi w różnym wieku, mam już naszykowaną sukienkę na ten wieczór, muzyka będzie dokładnie taka jakiej będę chciała słuchać, będą same pyszne rzeczy (głównie cziperki). Ale jeszcze nie mam pary na imprezę.
Ta impreza to #sylwesterzwykopem no i tak jak mówiłam nie mam pary, mam nadzieję, że jakiś mirek mnie zaprosi, bo jak nie to będę musiała być sama.
Więc zapraszam mirków do zapraszania mnie, ze swojej strony oferuję sylwestrowy plusostalking i możliwość porozmawiania z #!$%@?ą mną na discordzie albo innym timspiku.
#gownowpis #sylwesterzwykopem #zaproszenie #pyrapozakontrolo
  • 17
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: heheh jeny z dwa dni temu myślałem dokładnie o tym żeby zaprosić Cię na sylwestra z wykopem xD naprawdę. Ale potem zapomniałem zrobić o tym wpis ;p głupio wyszło. A więc PyraPrzeznaczenia wybrałabyś się ze mną na sylwester z wykopem? :D
  • Odpowiedz
  • 1
@wielkanoc kurcze no nie że Cię nie lubię czy coś, bo lc bardzo i ten plusostalking w sylwestra też mogę zaoferować również Tobie, nawet już go gwarantuję, ale wybieram @teraflu_zatoki, nawet ten wpis dodałam z myślą o nim, bo miałam nadzieję, że się zgłosi z zaproszeniem, dlatego zapraszałam do zapraszania mnie zamiast zaprosić teraflu na sylwestra, bo ja lubię jak są zachowane konwenanse i jak to chłopiec zaprasza dziewczynę na bal
  • Odpowiedz