Wpis z mikrobloga

Zwiastun do Wonder Woman 1984 (2020) pozytywnie mnie zaskoczył. Niby powtórka z rozrywki, niby to wciąż DCEU nieudolnie próbujące nadgonić MCU, a jednak coś w sobie ma. Przyznam, że podobał mi się bardziej niż zapowiedź do Czarna Wdowa (2020). Może to całe "filmowersum DC Comics" od Warner Bros. da się jeszcze odratować... a, nie czekaj... Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) (2020) - niech Cię diabli WB.! Największym zdziwieniem był dla mnie powrót Chrisa Pine'a do roli Steve'a Trevora (how the fuck is this possible?). Trzeba będzie się podszkolić z dziedziny "komiksologii uniwersum DC" i dowiedzieć się kim jest ten Maxwell Lord, bo póki co ten czarny charakter wydaje się być enigmatycznym klonem Lexa Luthora. A tak w ogóle to ogrywającego tę postać Pedro Pascala ledwo co poznałem ( _). Wygląd Gepardzicy (Kristen Wiig) na razie jest utrzymany w tajemnicy - w sumie to nawet i dobrze. Do tego miły easter egg: zbroja Gadotki to wierna kopia tej z powieści graficznej Kingdom Come - Przyjdź Królestwo Marka Waida i Alexa Rossa (u mnie w ścisłej czołówce komiksów od DC). P.S. Bujając się za pomocą swojego lassa na piorunach Diana, zawstydziła zarówno Thora, jak i Spider-Mana. Zniżając się do poziomu gimbazy: ( ) Marvel zaorany XD.
#film #dc #wonderwoman #galgadot #wrazenia
CulturalEnrichmentIsNotNice - Zwiastun do Wonder Woman 1984 (2020) pozytywnie mnie za...

źródło: comment_6SATrIy7UGT5v4Ak6j55jEBooDWjBinU.jpg

Pobierz
  • 8
@CulturalEnrichmentIsNotNice miałam ten sam problem z Pedro, aż na Filmwebie musiałam sprawdzić skąd ja gościa kojarzę (ʘʘ) na plus totalnie lata 80, ten motyw z Blue Monday i ogólnie jakoś tak pozytywnie się zapowiada. Oby poziom ze zwiastuna jako tako się utrzymał. O Ptakach Nocy szkoda gadać, ale chociaż niech moja ulubiona Łowczyni dobrze zagra ( ͡º ͜ʖ͡º)