Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jtomek1: auto zostawiasz na dole, przy okazji polecam pensjonat amicus pod reglami, jest blisko stamtąd do bacówki, mają smaczne obiady w bardzo dobrej cenie (chyba 20zl za zupę+2gie danie+kompot) :)

do samej bacówki idziesz piechotą, ale przyjemnie się idzie pod laskiem
@jtomek1: Zbadaj knajpę "Bąkowo Zohylina Wyźnio". Ceny przyzwoite jak na Zakopane, i jest to najlepsza restauracja, jakiej w całym mieście próbowałem. O kilka klas wyżej niż wszystko w okolicy Krupówek.
@jtomek1
A wyjedzie na jakąś górkę wieczorem? Gubałówka?

Kolejka chyba do 21 jeździ. Jak będzie dobra widoczność to polecam właśnie wybrać się tam po zmroku- piękny widok na miasto u dołu. Dodatkowo na samej Gubalowce są teraz fajne iluminacje- jest klimacik ;) no i teraz jest mało ludzi więc jest spokojnie. Po 18 to już raczej teraz nie znajdziecie tam miejsca na jakieś piwko czy winko- zamknięte na cztery spusty ale i
@cr_7: mogę mówić tylko za siebie, ale w mojej opinii odczuwa się to bardzo. Pierwszy przykład z rzędu: cena paliwa- tu co prawda nie sami górale mają na to wpływ bo to koncerny ustalają ceny, ale najczęściej cena paliwa jest tu wyższa o te 10 gr na litrze- niby niewiele ale w skali roku robi różnicę. Na typowo turystycznych sprawach typu noclegi, pamiątki nie odczuwa się tego, bo się po prostu
@brand_new_brain: Właśnie głownie ciekawi z ta gastronomia i np jakas pizza wyjscia ze znajomymi czy macie miejscówki gdzie wiecie ze w miare nie ejst zlotowa tylko bardziej dla lokalnych czy musi to się równać z daleka lokalizacja od centrum ?
I młodzi zadowoleni z rozrywek czy raczej wiekszosc patrzy na Kraków itp?