Wpis z mikrobloga

Mircy, pomóżcie proszę. Chcę dzieciakowi kupić pierwszy normalny rower. Do tej pory śmigał na biegowy. Chce wydać maksymalnie 300 - 400 zł. Dzieciak w styczniu skończy 3 lata. Wydaje mi się, że 16" będzie już ok. W tej kasie kupi się coś sensownego czy wszystko będzie to samo?
#rower #rowery
  • 41
@Szym3kSzym3k:

Patrz na wage po prostu. Dziecięce rowery potrafią byc naprawdę ciężkie.
Author cosmic jest dość lekki. I w decathlonie też chyba maja coś o podniebnej wadze.
Ale to wieksza kasa jest.

edit: błąd - chodzi o 16 cali. W sumie wszystko jeden pies - to i tak na jakieś króciutkie przejażdżki.
@Szym3kSzym3k:

przypomniało mi sie :)
ja kupiłem - meride rhino - robiłem wówczas research i okazało się iż to relatywnie lekki i dobry rowerek.
Ale to było było jakieś 12-14 lat temu :)
@Szym3kSzym3k: Ja zainwestowałem w Woom / trochę drogi, ale pewnie sprzedam niewiele taniej (Woom ma nawet program wymiany). Do tego pomyśl, że jak będziesz gdzieś daleko od domu dziecko stwierdzi że już nie ma siły na rower, albo się znudzi (u 3-4 latka to normalne) to będziesz to niósł :)

ps. nie wiem ile ma dziecko wzrostu, ale 16'' może być za duża / chyba że bardzo zdolny jest. Na olx
@Szym3kSzym3k:

olej sprawę. Dziecko jeszcze za małe by sie dało na jakieś wycieczki pojeździć.
Pokręcisz sie z nim po najbliższej okolicy i tyle. Nie ma co inwestować w cuda. Kup co jest i w miare po ludzku wyglada.
Dopiero jak da rade jeździć na 20 można pomyśleć o czymś lepszym bo wtedy faktycznie można z dzieciakiem gdzieś sie przejechać i waga zaczyna mieć wieksze znaczenie.