Wpis z mikrobloga

Na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Ideologia LGBT i gender" wśród osób zabierających głos był min. ksiądz Paweł Bortkiewicz, który porównał związek dwóch mężczyzn do smartfona:

Ja żyję w związku ze swoim smartfonem, od wielu lat, bardzo czule i intymnie. Głaszczę go, karmię, troszczę się o niego, jesteśmy w bardzo bliskich relacjach. To naprawdę nie jest powód do tego, że mamy uznać, że mamy prawo do zawarcia związku małżeńskiego

Co ciekawe według serwisu pch24.pl w konferencji udział wzięli "wybitni naukowcy".
Trudno oczekiwać by ci "wybitni" naukowcy mieli jakieś głębsze przemyślenia odnośnie "jakichkolwiek" związków skoro sami z racji swoich życiowych wyborów nigdy w żadnym nie będą. Z drugiej strony to i tak jakiś pozytyw że ksiądz porównał taki związek do czegoś co w ogóle istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º).

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #naukowcywiary #heheszki #oswiadczenie #4konserwy
saakaszi - Na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie odbyła się konferencja...

źródło: comment_U9dr25kaXBTXL3BEnVKsxVXNFJ50vN8f.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Ja żyję w związku ze swoim smartfonem, od wielu lat, bardzo czule i intymnie. Głaszczę go, karmię, troszczę się o niego, jesteśmy w bardzo bliskich relacjach. To naprawdę nie jest powód do tego, że mamy uznać, że mamy prawo do zawarcia związku małżeńskiego


@saakaszi: Kurde... zupełnie jak ja i moja żona...
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: Osz ty głupi, telefon pewnie tańszy w utrzymaniu, nie złości się, nie daje przyjemności w łożku, nie wspiera, nie pomaga, nie... kocha?
  • Odpowiedz
ksiądz Paweł Bortkiewicz, który porównał związek dwóch mężczyzn do smartfona: Ja żyję w związku ze swoim smartfonem, od wielu lat, bardzo czule i intymnie. Głaszczę go, karmię, troszczę się o niego, jesteśmy w bardzo bliskich relacjach.


@saakaszi: Kolejny przykład jak celibat potrafi wypaczyć psychikę.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że nie istnieje coś takiego jak ideologia LGBT, więc takiej dziedziny nauki nie ma¯\(ツ)/¯


No, ale tam nie ma słowa o ideologii. To po pierwsze. Po drugie, sprawdź w słowniku termin "ideologia" i się zasta... a nie ważne.
@Karaolina:
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jak ja nie mogę z tego bólu dupy lewactwa. Normalni ludzie mają kompletnie wywalone na tego typu "problemy". Czemu muszą być tu ciągłe kłótnie kto ma rację, jakby nikt nie zwracał uwagi na zaczepki drugich nie byłoby problemu i tak na 99% jedna strona nie przekona drugiej strony do swojej racji to po co dalej ciągnąć ten temat i udowadniać kto ma rację. Walka między prawakami a lewakami wygląda
  • Odpowiedz
Wybitni naukowcy, którzy całe życie studiowali egipskie, irańskie i żydowskie mity, więc teraz są ekspertami od wszystkiego, a fakt że oficjalnie nigdy nie zamoczyli i nie byli w związku daje im zdrowy dystans i szczególny autorytet w kwestii ludzkiej seksualności.
  • Odpowiedz