Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Jeśli masz już kategorię B, to możesz od razu zdać teorię w wordzie, następnie musisz wyjeździć 20 godzin i zasuwasz na egzamin. Jak mieszkasz w małej miejscowości (krótki czas oczekiwania na egzamin) a do tego się zepniesz, to zrobisz w miesiąc.
@eternit_nie_wybacza: zależy czy zdasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zależy od szkoły, twojego wolnego czasu i czy się ugadasz na przyspieszony kurs czy nie.
Teorię możesz zdać we własnym zakresie to zostanie ci tylko praktyka w szkole do zrobienia. Ja robiłem wykłady ze szkoły internetowo i wszystko zajęło mi do zdania 3 miesiące.
@eternit_nie_wybacza: Mi prawko zajelo razem około poltorej miesiaca liczac od wogole takiego pomyslu do odebrania plaketki z nowa kategoria ale robilem to na speedzie,jazdy praktycznie codziennie zeby szybko to odbebnic, uprzednio na szybkosci zrobilem teorie. Zrobienie fotek, wycieczka do urzedu to jeden dzien ale umowienie sie do lekarza na badania to juz pare dni. Potem czekanie na pkk od reki do kilku dni. Od razu z tym teoria do wordu to
@eternit_nie_wybacza: mi zajęło 2 tygodnie- od momentu jak zdałem w WORDZIE teorie. Filozofia mojej szkoły jazdy była taka, że najpierw indywidualnie zdajesz teorie i potem nauka jazdy i egzamin i liczę właśnie ten czas
@eternit_nie_wybacza: zapisujesz się na poniedziałek do wordu na zdanie teorii. Weekend wystarczy aby przerobić toerię i testy. Po zdaniu egzaminu zapisujesz się na praktykę do szkoły nauki jazdy. Masz do wyjeżdzenia 20h i robisz po 2h dziennie. Znajdź taką szkołę gdzie będziesz mógł codziennie jeździć. No to masz 10dni praktyki. Potem zapisujesz się do wordu na egzamin praktyczny i czekasz tydzień. Ja się zapisałem w mniejszym mieście bo w Poznaniu to
@animal: Nie do końca wiem co praca ma do czasu w jakim zrobisz kurs? Kwestia raczej jest na ile elastyczne masz godziny pracy.
@eternit_nie_wybacza: Mi zajęło 2 miesiące. 05.09.2019 zdawałem teorię a 30.10.2019 zdawałem praktykę przy czym pierwsze jazdy miałem 25.09 więc można to wszystko dużo szybciej zrobić.