Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał popularnego, polecanego, prymitywnego rowerku jako kolejny, na dojazdy do pracy czy żeby choć troszkę liznąć #gravel i potem przesiąść się na inny to w #decathlon jest #triban100. Ten pierwszy na wolnobiegu i niewymiennymi wkładkami klocków. Nie wiem czy lokalnie czy w innych też jest promka. Na stronie jest normalna cena. Zarówno baranek jak i prosta kiera.
#tribanmafia
Fraagles - Jakby ktoś szukał popularnego, polecanego, prymitywnego rowerku jako kolej...

źródło: comment_vDaizg77ZX2BuRdb4vrMhvrmKQ6V1LTl.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fraagles: tylko nie z Decathlonu. Te rowery są słabe w uj. mam wrażenie, że z żeliwa i plasteliny. Lepszą używka albo niestety 2x tyle za coś czego nie bedz się żałować.
@Nale
@Kryptonim_Janusz
@koku
@ErroL
Koledzy ja mam Tribana 100, ale tego 200 zł drozszego, niebieskiego. I był to zakup przemyślany, znałem jego wady. Kupiony jako trzeci tylko na dojazdy do pracy i podróże z synkiem w foteliku. I nie żałuję, bo choć brakuje mu biegów to zrobiłem nim już setki kilometrów. Bo tak mi się spodobały jazdy po lesie na tym biedagravelu, że totalnie odstawiłem MTB. Pogonię go pewnie za jakieś 900