Wpis z mikrobloga

Dzięki Dianie zdecydowałem się obejrzeć pierwszy raz Rolnika. Naprawdę dojrzała i poukładana dziewczyna jak na swoj wiek a do tego atrakcyjna co w obecnych czasach jest rzadkim połączeniem. Moja była mając 28 lat była w porównaniu do niej mentalnym dzieckiem. Moim zdaniem najlepsza kobieta sezonu a ten buraczyna Seweryn wybrał dwulicową sikse... Rozumiem że Martyna młoda i możliwe że jeszcze nie ruszana ale mając 28 lat to powinno się już myśleć innymi kategoriami.

#rolnikszukazony
  • 17
@Florentino: Milo, ze ktos zauwazyl, ze kobieta z dzieckiem w tym wieku w porownaniu do bezdzietnych kolezanek jest cos warta osoba a nie madka...Duzo jest takich kobiet, ktore dzieki dziecku zmieniaja priorytety, sa dojrzale emocjonalnie, odpowiedzialne, poukladane. Jednak malo ktory z was sie o tym przekona bo dla wiekszosci z was samotna matka jest odrazu skreslona, wysmiewana i desperatka.
@AnnaJ: skoro ma bombelka, to już wiem dlaczego tak się teraz rozpycha na instagramie odsłaniając wdzięki, musi wykorzystać swoje 5 minut na złapanie betabankomatu