Wpis z mikrobloga

Mirki, kolega chce kupić taki komputer z allegro i się mnie pyta czy jest dobry, moja odpowiedź że się nie znam i że kupowanie gotowców z allegro jest średnim pomysłem mu nie wystarcza więc zwracam się do was z tym pytaniem :)
gdyby był ktoś tak miły i pomógł coś sklecić do max 1500 zł żeby dało radę w cs'ie i gta 5 to było by fajnie xD

Link to "kąkutera" - https://allegro.pl/oferta/komputer-i5-4x3-3ghz-8gb-256gb-ssd-500gb-hdd-win-8362885218?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Komputery+stacjonarne&gclid=Cj0KCQiA_rfvBRCPARIsANlV66MDm2OldlUzUwkTHtfwxunOk0LnHjc4qNzVZUG9baKXR6LUEdgOmFwaAs46EALw_wcB

#komputery #gry #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@MudrzynKamil: Umiem czytać i przeczytałem, że to dla kolegi, ale jakie to ma znaczenie w jakiej formie dostałeś odpowedź, po prostu przekaż mu to co napisaliśmy. Ten złom z allegro to wyrzucanie pieniędzy. Inne gotowe zestawy z allegro są problematyczne z jednego podstawowego powodu, zawsze któryś element jest tam słaby i normalnie sam byś go nie wsadził. Ciężko znaleźć coś kompletnego, rozsądnie zestawionego. Najlepiej byłoby odkupić od kogoś spod tagu rozsądną
  • Odpowiedz