Wpis z mikrobloga

@madiksa: a w sklepie za ProMax 512GB chcą 7,5k. Dla wielu w tej cenie ten telefon powinien kawę robić, a robi niemalże to sam co zwykła 11 za 3,7. To dopiero idioci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nie zejdzie to obniżą cenę. A jak nie, to ktoś utarguje kilka dyszek i obie strony zadowolone, komis bo sprzedał za tyle ile pierwotnie chciał i kupujący, bo utargował
  • Odpowiedz
szukasz czegoś w miarę dobrego a za 500 złotych dostajesz co najwyżej średniaka


@madiksa: No jeśli szukasz w miarę dobrego za 500zł, to nie licz że coś w miarę dobrego dostaniesz. Co najwyżej marnego średniaka. :-)
To trochę jak z samochodem - jeśli masz 3k na auto, to nie licz że upolujesz okazję i będziesz jeździć furą za 100kpln.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siley: może, ale ogólnie to dla wielu ludzi nie jest to taka mała kwota... Ale w sumie za tę cenę da się wyrwać czasem coś w porządku, mi się za 350 udało wyrwać używkę niezła, ale nowy był ekhm (inny)- baterii nigdy tak tragucznej nie miałam
  • Odpowiedz
@madiksa: Myślałem o nowych, więc za taką kwotę miałem przed oczami tylko MyPhone z Biedronki. No używkę dorwiesz taniej, sporo ludzi wymienia telefony co 1-2 lata, mimo że są w pełni sprawne, a i jakoś bardzo nie dostają. Ale i tu kwota bliżej 500. Polecam jakieś Huaweie sprzed 2 lat czy coś - miałem P10 coś i była w porządku.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siley: ja miałam alcatel, ogółem w porządku ale bateria:/. A nówkę to można najtańszego xiaomi chyba dorwać, z używkami łatwiej o coś w porządku
  • Odpowiedz