Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh Miruny i Mirabelki, mam problem, którego remedium jest banalne, ale dla mnie w obecnej fazie życia awykonalny. Otóż jak na studenta przystało, jestem chlorem, piję dużo, wypić dużo mogę, nie zgonuję, nie rzygam. Jest gorzej, zrywa mi filmy, w trakcie ciągle piję i #!$%@? krzywe akcje. Do tego jak mi zerwie film, mam ochotę wyruchać coś, co mi na drzewo nie #!$%@?, ma otwór, nie ma penisa, i nie jest paszczurem. No po prostu włącza mi się jakiś #!$%@? i potem na imprezach w których jest dosyć ciasne grono, gdzie każdy każdego zna, dochodzi do sytuacji, że "podrywam" znajome dziewczyny. Jak jestem w klubach, to tam #!$%@?, nawet działa (na trzeźwo jestem #!$%@?, a nie skoczek i ciężko mi się rozmawia z kobieta, za to po alko potrafię zdziałać cuda), ale nie w grupie 20/30 osób które się znają. Można nie pić, ale co to za życie. Można pić mniej, ale jak leją, to nie odmówię przecież( ͡° ͜ʖ ͡°) problemu z alkoholem nie mam, potrafię nie pić po kilka tygodni i dopiero przy okazji jakiegoś wyjścia czy coś pić. Co zrobić ze zrywanymi filmami? Da się to jakoś opanować? Pij mniej też nie wchodzi w grę, kiedyś miałem taki kieliszek, po którym wiedziałem, ze już więcej nie pijemy i koniec, a obecnie przechodzę z fazy czuję się zajebiście, do o #!$%@? widzę świat szybko i budzę się w swoim bądź czyimś łózko( ͡ ͜ʖ ͡) Jakiś sposób na cały film?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz problem ale #!$%@?, nie moja sprawa. Generalnie ja zauważyłem, że o wiele lepiej mi wychodzi nawet mocne chlanie, bez urwanego filmu jak jestem porządnie najedzony przed piciem. Jakiś konkretny kawał mięsa. coś tłustego i tak dalej, pomaga też picie wody pomiędzy drinkami, więcej lejesz, ale późne noce i poranki i uczucie wyniszczenia materiału znacznie mniejsze.