Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Sytuacja jest taka że od dwóch tygodni jestem sam w domu. Moja ex mieszkała ze mną dwa lata a w lipcu ze mną zerwała i mieszkała nadal aż do połowy listopada. Chodzę do psychiatry tylko po doxepine a poza tym wszystko mi sprawia straszny problem. Ludzie mówią młody jesteś (29l) i znajdziesz sobie kogoś. Problem w tym że za bardzo nie chce nikogo bo za duzo z swojej strony w związki. Chodzę na siłownię utrzymuje dietę tak ogólnie to staram się być idealem. Ale w środku czuję się jak śmieć. Nie wiem co robić jak wracam do domu i jest tak cicho to #!$%@? nie wiem co robić nie mogę ciągle myśleć o czymś innym. Macie jakieś porady jak sobie z tym wszystkim poradzić?
#zwiazki #depresja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Robocovo: najlepiej pomaga na takie coś wyjście do ludzi po prostu, a w domu zajmowanie się czym co lubiles robić jesz że przed związkiem(często wchodząc w związek z czasem porzucamy swoje dotychczasowe pasję i rzeczy które sprawiają nam przyjemnosc) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Robocovo tak mireczku po prostu jest. Miałem tak samo. Początkowy okres po rozstaniu to ten najgorszy, kiedy zapada cisza i ma się poczucie straty, nie ma tej osoby która dotychczas byla. Jest to o tyle bardziej dobijające kiedy masz bardziej emocjonalny charakter. Wydaje się wtedy że ta udręka się nigdy nie skończy. Miałem tak właśnie. Jednak możesz być pewien że to minie. Daj sobie czas i po prostu czekaj. Chemia w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hipokampO_o: powód E to polem a w tygodniu byłem a w weekendy nie bo Ostawel. Jak kurcze w wojsku. Zrób to tamto a na weekend znikała i zapijalem się. Mogę dłużej pisać ale nie chce.
  • Odpowiedz