Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się wyzwania ??
Czy wrzucicie swoje najlepsze kawałki? A może te utwory, które najlepiej Wam się kojarzą? Historia do każdego utworu wskazana :D
JEDNA ZASADA: Bierzemy w nitkę wszystko! Moloko, Westbam, Zbysia Wodeckiego, Prodigy wsio! wszystko
acidd - Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się...
  • 91
  • Odpowiedz
@acidd: To znacznie młodsze, ale miło się kojarzy z okresem, kiedy zdarzało mi się częściej bywać w klubach i dyskotekach, kiedy bawiłem się troszkę w didżejowanie i produkcję, kiedy jarałem się trance'em. Piękne czasy.
Niektórzy wolą remix Gabriel & Dresden, ale jak dla mnie oba były zawsze na równi w serduszku. <3
U.....i - @acidd: To znacznie młodsze, ale miło się kojarzy z okresem, kiedy zdarzało...
  • Odpowiedz
@acidd: To też nieco młodsze i pewnie nie wszystkim znane. Generalnie sam kawałek osobno szału nie robi, ale robotę robił w miksach. Autorem jest gość, który w tamtych latach miał sraczkę produkcyjną i wydawał co kilka tygodni coś nowego pod różnymi ksywami - Oliver Klitzing aka Reeloop aka Kaylab, Analog System, Appendix E, Chromedioxide II, Fusion 808, Groove Electronic, Klangforscher, Lexicon-K, Midi 4, Olivier, Silicon Works, Solo Plastic, Twister's Silence
U.....i - @acidd: To też nieco młodsze i pewnie nie wszystkim znane. Generalnie sam k...
  • Odpowiedz
@acidd: A propos szczania do zlewu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znaczy a propos miksów - ten kawałek też niejeden set ozłocił. Pomijam już plotki i dywagacje na temat tego, kto był autorem utworu (w okolicy tego 2003-2004 roku wyszło na jaw, że pan z końskim ryjem jest jedynie postacią, która prezentuje te utwory a produkuje i często miksuje je ktoś inny - takie reguły dużego show
U.....i - @acidd: A propos szczania do zlewu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znaczy a propos miksów - ...
  • Odpowiedz