Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się wyzwania ??
Czy wrzucicie swoje najlepsze kawałki? A może te utwory, które najlepiej Wam się kojarzą? Historia do każdego utworu wskazana :D
JEDNA ZASADA: Bierzemy w nitkę wszystko! Moloko, Westbam, Zbysia Wodeckiego, Prodigy wsio! wszystko
acidd - Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się...
  • 91
  • Odpowiedz
@acidd: Tego po prostu nie mogło zabraknąć. Kawałek rzekomo z ciekawą historią - anegdota o tym jak Andre pokazywał loszce jak działa studio nagrań ma już pewnie te 20 lat. Osobiście ten kawałek kojarzy mi się z czymś, co już nigdy nie wróci - z wakacjami z rodzicami w domku letniskowym. Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów.
U.....i - @acidd: Tego po prostu nie mogło zabraknąć. Kawałek rzekomo z ciekawą histo...
  • Odpowiedz
@acidd: A to kojarzy mi się z pierwszym zetknięciem z alkoholem xD 2000 rok, wycieczka do stacji uzdatniania wody z jakiegoś funduszu ekologicznego i pierwsze kupione dla siebie i kolegów piwa (zawsze wyglądałem na więcej lat niż miałem, więc mając 14 lat mogłem kupić bez obaw, że ktoś nie sprzeda a o dowód przecież wtedy nikt jeszcze nie pytał). Łojesus, jakie to było wtedy gorzkie i niedobre...
U.....i - @acidd: A to kojarzy mi się z pierwszym zetknięciem z alkoholem xD 2000 rok...
  • Odpowiedz