Wpis z mikrobloga

Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się wyzwania ??
Czy wrzucicie swoje najlepsze kawałki? A może te utwory, które najlepiej Wam się kojarzą? Historia do każdego utworu wskazana :D
JEDNA ZASADA: Bierzemy w nitkę wszystko! Moloko, Westbam, Zbysia Wodeckiego, Prodigy wsio! wszystko
acidd - Halo Mireczki z tagu #muzyka #30plusclub und #wykop30club czy podejmiecie się...
  • 91
  • Odpowiedz
@acidd: Puff Daddy ft. Jimmy Page - Come With Me. Od dzieciaka uwielbiałem Godzillę. Ostatnio przeprosiłem się z tą emmerichowską, bo może nie jest to ta sama Godzilla co japońska, ale to wciąż dobry monster movie (fajnie jest obejrzeć jakiś film po latach). W dzieciństwie jak za każdym razem jak utwór P. Daddy'ego poleciał na Viva i Viva Zwei było to dla mnie małe święto ( ͡°
CulturalEnrichmentIsNotNice - @acidd: Puff Daddy ft. Jimmy Page - Come With Me. Od dz...
  • Odpowiedz
@Saykoza84: ja się wkręciłem trochę w trance jak kupiłem magazyn WWW z dołączoną płytą, na której było sporo darmowych mp3, między innymi Trance Control
epi - @Saykoza84: ja się wkręciłem trochę w trance jak kupiłem magazyn WWW z dołączon...
  • Odpowiedz
@acidd: normalnie bym coś wrzucił tu z przedziału 2001-2008 (rocznik '87 here), ale najlepsze wspomnienia towarzyszą mi przy kawałkach, które katowałem już jako mp3-ki.
bscoop - @acidd: normalnie bym coś wrzucił tu z przedziału 2001-2008 (rocznik '87 her...
  • Odpowiedz
Wszystko oczywiście leciało z Warezów. Dzięku 4fun.TV i słupskiemu radio Wigor byłem już nieco obyty z bardziej niszowymi gatunkami. Znużony tym co serwowały stacje radiowe doszedłem do wniosku, że lepiej szukać muzyki na własną rękę. Wikipedia i przewodnik Ishkura dużo w tym pomogły.
bscoop - Wszystko oczywiście leciało z Warezów. Dzięku 4fun.TV i słupskiemu radio Wig...
  • Odpowiedz