Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat ale bankowo młodszy niż mój syn czyli tak 4-5. Zawsze ma drobniaki ze skarbonki i kupuje jakieś gry na Dreamcasta. Widać, że się nie przelewa i taką grę kupuje może raz w miesiącu ale zawsze jest mega podjarany. Oczywiście robię mu rabat, bo sam z własnego doświadczenia wiem, jak to w życiu bywa i sprzedaję mu po zakupie +40zł doliczam. Ale dzisiaj byłem przygotowany :> Jest fanem shenmue i resident evil. Ostatnią jaką kupował to była shenmue 1. Dzisiaj przyszedł po dwójkę to mu za 65zł opchnąłem a przy okazji dałem już zebrane w ciągu miesiąca Resident Evil 2, Resident Evil Code Veronica i Rayman 2 za stówkę. Eh mirki jakbyście widzieli jego mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kółko tylko pytał - ale te gry są dla mnie? moje? na zawsze? Pomimo #!$%@? pogody dzień od razu staje się lepszy
#lombardowehistorie #coolstory #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
rybsonk - Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat a...

źródło: comment_0zNBc1MVfWRhQY2TKfEXNu72ogVESwyj.jpg

Pobierz
  • 7
@rybsonk: kupuje jakieś gierki na starą konsole, gra se w jakieś gierki niszowe (dobra, taki resident evil to dość licząca się marka, ale jej stare odsłony a takie gta online...) no życie go chyba dojedzie. Ja też byłem takim dzieciaczkiem co sobie po gierki chodził na giełde. Dziś jestem dzikusem aspołecznym