Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz67: Jeżeli masz na myśli Shaghaf Oud Abyad, to Midnight Oud jest zdecydowanie lepszy. Lepsza trwałość i bliższy zapachem oryginałowi.
@lukasz67: Shaghaf kozak, wczoraj jeden strzał na rękę i wytrzymał ponad 14h, projektując mocno przez 4-5 godzin, później wyraźnie wyczuwalny z kilkunastu cm. Parametry ma więc bardzo dobre. Sama kompozycja również bardzo fajna, na początku czuć tonę róży i trochę agaru, później oud zanika a zapach staje się bardzo gourmandowy (jak jakieś ciastka, praliny). Typowy uniseks aczkolwiek sam będę go często używać z przyjemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°
@lukasz67: Jeśli masz na myśli biały fkakon Swiss Arabian czyli Abyad, to jest zbliżony do Interlude, ale jest słodszy, wiecej oregano i jak na mój nos, bardzo mało kadzidła. Testuję właśnie Midnight Oud i jest rewelacyjny - można powiedzieć, ze to Interlude tylko nie w wersji 'beast mode', co oczywiście nie znaczy, że nie jest trwały. Na ubraniach spokojnie wyczuwalny na następny dzień. Projektuje też nieźle.
@gucci22 Mam na myśli żółty flakon, bo naczytałem się o nim w samych superlatywach, a cena też kusząca :) Midnight Out też miałem na uwadze, ale widzę że kazdy tego żółtego killera poleca