Wpis z mikrobloga

Jacy są najmocniejsi pubstomperzy oprócz Skywratha? Trochę mi się już przejadł, a na core miałem prawie 1k mniej mmr niż na supporcie i trochę trwa to nabijanie xD
#dota2
  • 9
@Junpei1948: Druidem grałem, co prawda nie na midzie. Linię mogłem wygrywać, winrate mam bardzo pozytywny ale Skywrath na niskim MMR zwyczajnie szybko się gra.

Może Broodką bym sobie pograł, chocaż będę musiał sobie zobaczyć jak się powinno jungle i linię ogarniać.

Znowu z Void Spiritem mam ten myk, że jak przeciwnik go wybierze i pójdzie na mida to Sky go tam po prostu przemieli xD

Weaver się ledwo co zmienił z
@matson: Lycan na midzie to na pewno jest dużo bardziej sytuacyjny jednak. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest, no to słabo, bo mi na dotabuff też wtedy nic nie będzie wchodzić :/

@kuskoman: Stary, gdzie mi do tego, ja na supporcie mam trochę ponad połowę tego xD Ale z dwa miesiące zacząłem trochę pogrywać po paru latach przerwy, rankedy od niedawna to jest jak jest xD
@Junpei1948: Tiny to zawsze był niezłym dzikiem ale on to chyba lekko ponerfiony mimo wszystko. Teraz tak myślę i kompletnie o Magnusie zapomniałem a teraz nie dość, że daje radę to jeszcze ile zabawy z aghsem xD