Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki,

kto z tagu #majsterkowanie #apple #diy lub innego chciałby otrzymać darmowy organizer do śrubek naszej produkcji? Jest on pomocny w naprawach iPhone, dzięki niemu łatwo zapanować nad wykręconymi śrubkami, ogranicza również możliwość, pomylenia śrubek i uszkodzenia płyty głównej. Dla osoby bez doświadczenia, organizer jest nieocenioną przy pierwszej naprawie.

Organizery te dołączamy do naszych zestawów naprawczych. Postanowiliśmy, że udostępnimy je również do samodzielnej sprzedaży, dla osób które mają swój dostęp do części zamiennych lub amatorsko zajmują się naprawami Apple dla znajomych. Podkładka przygotowana jest pod wymianę wyświetlacza, baterii oraz home button.

Póki co mamy przygotowane organizery dla modeli iPhone 6, 6s oraz 7. W planach mamy kolejne modele, zarówno starsze jak i bieżące.

@Pan_Slon - Tobie możemy wysłać poza rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś chętny na przetestowanie organizerów z Jonkiem?

Do #rozdajo mamy 10 organizerów, wysyłka Paczkomatem na nasz koszt. Wyniki jutro po 12:00
NaprawToSam - Czołem Mireczki,

kto z tagu #majsterkowanie #apple #diy lub innego c...

źródło: comment_tRtyKQBQE0kd6TvdLM8z4r91Paj4Enal.jpg

Pobierz
  • 22
@NaprawToSam: o #!$%@?, koledze z pracy by dupa pękła jakby zobaczył, że mam takie cudo zamiast wymieszanych śrubek xd a baterie XXL rzeczywiście mają większą pojemność czy po prostu chińczyk dał napis XXL na baterii? mierzyliście pojemność?