Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na parkingu carrefour nie prawidłowo zaparkowałem auto bo na różowym polu ze znakiem kobiety z dzieckiem, sprawdziłem regulamin i nie powinienem tam parkować także proszę mnie nie linczować, na swoją obronę mam to że stałem tam 5 min i o godzinie 13:00 więc ruch mały. Wpis jest natomiast o kobiecie lat około 30, która zwróciła mi uwagę że nie mam prawa tam parkować bo UWAGA " jest to miejsce przeznaczone dla kobiety z dzieckiem xD" nie wiem czy to już #p0lka #logikarozowychpaskow na pewno. W ramach wyjaśnień pole uprawnia do zaparkowania tam człowieka z małym dzieckiem.
  • 11
@yneb: przez takich #!$%@? jak ty później muszę #!$%@?ć jakieś dzikie pląsy akrobacje żeby dziecko wyciągnąć z samochodu, bo nie da się drzwi otworzyć na wąskim miejscu żeby dziecko wyciągnąć, bo jakiś geniusz tylko na 5 minut zajął szersze miejsce

Tfu na ryj za takie frajerstwo
@yneb: zawsze staje na tych miejscach albo dla rodziny. Sram na to nie bede dymal pol parkingu bo ktos ma kaszojada i trzeba go traktowac jak uposledoznego.

@Norskee: dla bulu dupska takich jak ty zawsze parkuje na tych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°) tfu na twoj ryj i to ze okradasz uczciwie pracujacych ludzi przez 500+
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majtki_z_drutu: swoją drogą myślałem że wszystkie bombelki nasze są skoro się na nie składamy xD druga sprawa że nie zdawałem sobie sprawy że ludzie mają problemy wyjąć gnoja na normalnym miejscu, trzecia sprawa że te miejsca są tylko 3. Btw uważaj bo mogą Ci odholować furke za brak kaszojada.