Wpis z mikrobloga

Też macie problemy z trafieniem w wieże T69?
Przed chwilą próbowałem w niego trafić to celownik podskakiwał tak, jakby wykrywał jedynie hitbox działa. Sytuacja identyczna do tej sprzed kilku miesięcy, gdzie tak samo nie dało się trafić w wieże szwedzkich HT ¯\_(ツ)_/¯
#worldoftanks #wot
  • 5
@cooles: Filmiki jeśli są, to ciężko znaleźć. Wcześniej się z tym spotykałem na frontline, ale myślałem, że dla tego trybu to normalny bug i to olałem.
Ale dzisiaj grałem randoma i naprzeciwko mnie grał T69 na hulldown i celując po całej wieży (od podstawy po wizjery) celownik jakby nie wykrywał hitboxa i podskakiwał do góry. Tylko jak najechałem na działo to wykrywał model kolizyjny, ale składa się on z kilku pixeli
@Kecq: Ehhh jebla idzie dostać. W tej grze jest tak wiele upierdliwych bugów z hitboxami między innymi (czołgów i map) że nawet spokojny człowiek potrafi się #!$%@?ć. Co chwile łatka naprawiająca "bugi i problemy techniczne" ale jakoś nie potrafią sobie poradzić z tymi, które są już w grze od kilku miesięcy, a ich naprawa raczej zbyt skomplikowana nie jest.